Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha sirnek egyedul egy padon...

Ha sirnek egyedul egy padon akkor te odajonnel hozzam es megvigasztalnal? 18f

Figyelt kérdés
Tudom hogy onzon hangzik,onsajnaltatas... csak kivancsi voltam a reakciokra... persze nem ugy sirok hogy a takony kilog az orombol,hanem csak ugy hogy potyognak a konnyeim.. jah es nem vagyok meleg,nincs is bajom veluk,amugy egy ferfi is sirhat.. szerintem nem szegyen...

2014. ápr. 5. 23:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Tőlem sírhatsz úgyis,hogy a takonyban úszik az orrod,tök mindegy,akkor is odamennék,mert végre beszélhetek olyannal,aki pont olyan szarul van,mint én.
2014. ápr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
én is mint az első..
2014. ápr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Még nem voltam ilyen helyzetben, úgyhogy nem tudom mit tennék. Legszívesebben azt mondanám, hogy igen, odamennék, de nem biztos, hogy a valóságban is így lenne. Mivel elég zárkózott típus vagyok, ezért lehet, hogy nem mernék. Ez egy kicsit helyzetfüggő is.
2014. ápr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Horus magnus est ***** válasza:
A kedvemtől függ. Talán
2014. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Én többször oda akartam már menni síró emberekhez, de sose tettem, mert azt gondoltam, csak útban lennék.
2014. ápr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Valamiért ez nálunk nem jellemző, de bízom abban, hogy igen, ilyen helyzetben odamennék és megkérdezném, hogy segíthetek-e bármiben. És igen, igazad van kérdező, az érzelmek elfojtása nem jó, attól senki nem lesz férfiasabb...

35/F

2014. ápr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Én odamennék. Mit veszíthetek? Max leharapja az illető a fejem, de én legalább megpróbáltam. Én szívesen meghallgatom az emberek búját-baját.
2014. ápr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Az f helyén egy l szerepelne, megpróbálnám leküzdeni a félelmet magamban, odamennék és segítenék amiben tudnék, megvigasztalnám. Fiúval ez nem menne, nem tudnék azonosulni és empátiát érezni.
2014. ápr. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem!
2014. ápr. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, három okból:

- általában ritkán figyelem az embereket, és el is szoktam bambulni, nem biztos hogy feltűnnél egyáltalán.

- bár könnyen barátkozok, nagyon nehezen kezdeményezek beszélgetést idegenekkel, általában kerülöm az ilyesmit.

- ha mégis épp olyan hangulatban lennék valami fura módon, akkor sem tudnám eldönteni, hogy inkább egyedül lennél és elküldenél a fenébe, ha vadidegenként odamennék beszélni veled, vigasztalni... vagy jól reagálnál. Az előbbi értelemszerűen rém kínosan jönne ki.


Pedig jó ötletnek tartanám elméletben, hogy figyeljünk oda egymásra, segítsünk akár ismeretleneknek is, csak a fenti tényezők sanszosan meggátolnának ebben.

2014. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!