Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell valakivel elkezden...

Hogyan kell valakivel elkezdeni barátkozni, haverkodni?

Figyelt kérdés

Mert nekem nem megy, a dolgot mindig elrontom már a kezdetek kezdetén, nem tudom, hogyan kéne elkezdeni beszélgetni valakivel, hogy legyen esélyem szimpatikussá válni számára.

Tudnátok ebben nekem segíteni, tanácsokat adni?


2014. ápr. 6. 15:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Iskolai közösségben vagy majd munkahelyen ha oda megyek.
2014. ápr. 6. 15:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát menj hozzá oda egy "ürüggyel" pl. nem tudod a pontos időt ? Ő megmondja és akkor még kérdezgetsz , kérdezgetsz róla és tádámm. Ilyen egyszerű. Kész az ismerkedés innen rajtatok múlik :D
2014. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ne görcsölj rá annyira,ne próbálj bevágódni és másnak mutatni magad mint amilyen vagy egyszóval ne nyalizz ad önmagad.próbálj közeledni úgy hogy pl.ebédnél megkérdezed a társaságtól hogy leülhetsz-e velük enni és ha szimpatikus vagy nekik akkor innentől sima a dolog:)
2014. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!