Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene vinni...

Szerintetek mit kellene vinni egy két napos kirándulásra? Miket vigyek?

Figyelt kérdés
irjatok le mindent!!Sok cuccom szokott lenni és most is szükségeseket szeretnék. Ahova mennénk:Velencei tó juni elején nemtudom milyen idö lesz, de megyünk muzeumba, fürödni, meg lehet hogy sátorba vagy kőházba fogunk aludni:S

2014. ápr. 7. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz egy óriási táskát...

Fényképező gép...

Fürdő ruha ( és azért is fürödj még ha szar idő is lesz...)

Vigyél gyufát vagy öngyújtót és rakj tüzet ott pedig csinálj kaját..xD

Persze vigály elegendő éleélet ááhhh fazsom...

2014. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

tisztálkodó szerek: fogkefe, törülköző, wc papír, szappan, dezodor

Ruha: változatos, vigyél meleget is, akár milyen időt mondanak, plusz laza, ill múzeum miatt elegánsabb, ha bulizni is akarsz, akkor olyat is. Ezekhez való cipők, szällásra papucs, kényelmes ruha.


Ha kirándulsz is tanácsosz még: csipesz a kullancsok miatt, száraz szappan (drogériákban kapni, alkoholos, folyékony, nem kell hozzá víz), réteges ruha ide is.


Egyéb még: telefon, (és ha van) fényképező aksi töltő, zseblámpa (sátrazáshoz mindenképp), napszemcsi, krémek, gyógyszer ha kell. :)


Meg amit kihagytam :D


Sztem írd össze, én is össze szoktam :)

2014. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen én is összeszoktam:) még valami fontos?
2014. ápr. 7. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek nem annyira lényegesek, de hátha:D :Könyv, társasjáték, kártya, (nem tudom hányadikas vagy, mennyire kötne le téged/titeket) mp3, magazin

Természetesen költőpénz, bár az eőttem válaszoló jól írta le.

2014. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja hupsz azt lehagytam 8 és 14éves
2014. ápr. 7. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!