Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy 5 napos fesztiválra...

Egy 5 napos fesztiválra (EFOTT) hány literes hátizsákot érdemes vinni, amibe hálózsák, polifoam, tisztálkodószerek, cipők plusz a ruhák beleférnek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hátizsákot szokás ilyenkor vinni? Ez lesz életem első fesztiválja, szóval egy kicsit tudatlan vagyok... :-)
2013. jún. 12. 19:29
 1/4 anonim válasza:
16%

De rohadt ráérős vagy, én még ilyenkor vizsgázok+ pénzem sincs...vigyél amit vinni akarsz...

Az élet nem csak fesztiválozgatásból áll...

2013. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te normális vagy??? Képzeld én is vizsgázom, mégis megyek Efottra. Nincs pénzed? Dolgozz, spórolj, ne panaszkodj! (Egyébként megjegyzem hogy Magyarország egyik legolcsóbb fesztiváljáról van szó) Nem csak fesztiválozás az élet...hát nem, ha ilyen depresszív hajlamú, ellenséges emberek vesznek körül, mint te is vagy. Te nem szoktál szórakozni és kikapcsolni? Nem irigyellek. Hihetetlen mennyi rosszindulatú irigy ember él manapság...


(A kérdésre a választ nem tudom, nekem is ez lesz az első 5 napos fesztiválom:)

2013. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első, te nem vagy normális. Nincs pénzed? 15500 Ft a heti bérlet! Nem mondod, hogy ennyit nem szedsz össze?

Az én családom se gazdag, mindig kiszámoljuk mire költsünk, de megtanultam spórolni és sosincs ilyen gondom, általában el tudok menni ha hívnak valamerre a barátaim. (Nyilván nem a francia riviérára, de egy kis fesztivál, pár nap Balaton, egy-egy buli mindig belefér.

Ha nincs pénze az embernek elmegy dolgozni nyáron és félretesz belőle ezekre a dolgokra.


Kérdező én sem voltam még fesztiválon, de igazából én így csinálom, ha elutazok:

-Írok egy listát a szükséges dolgokról

-Összeszedem őket és kipakolom az ágyra

-A tisztasági dolgokból mini méretet veszek (lehet kapni külön ilyen utazó szetteket, az jobban megéri hosszú távon. Ezekbe csak át kell önteni a tusfürdőből/samponból)

-Ilyenkor farmershort + színes póló kombókat választok, így nem kell 5 különböző nadrágot vinni, elég 2, max 3. (lányoknak 2 short, egy legging praktikus). Vigyél öt pólót, több felesleges, ha valamelyiket leeszed-iszod, nagyon beleizzadsz, kimosod egy kis tusfürdővel, majd sok vízzel kiöblíted, aztán kiteszed a sátor tetejére száradni.

-1 cipőt vigyél, valami sportosat. (na jó max. 2-t)

-1 törölközőt és egy pici törölközőt pakolj.

-Vigyél kalapot/sapkát

-egy kis mellényt /vékonyabb pulcsit, amit felvehetsz éjszaka ha fáznál. lányoknak egy ilyen: [link]


Olyan hátizsákot vigyél, amire rátudod valamelyest kötni a hálózsákot és a polifoamot. A mérete csak attól függ, hogy a holmi amit viszel, melyikbe fér. Gondolom még nincs meg a hátizsák, úgyhogy először pakold egy kupacba a dolgokat amit vinnél, és mérd meg kb. mekkorába férne be.

2013. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én sporttáskát szoktam vinni, azt nem túl nehéz szállítani, és kényelmesen bele is fér minden. Egyébként gondoldd át hogy kb. mennyi cuccot szeretnél vinni, aztán nézdd meg mibe férnek bele. Eléggé változó hogy ki mennyit pakol, ezt neked kell eldöntened :).
2013. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!