Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Név torzítása? Többi lent?

Név torzítása? Többi lent?

Figyelt kérdés

Facebookon , megismertem tavaly egy fiút

Zeg4i Balázs néven ismerkedett be,

Kaposváron a Noszlopy Gáspár k.g i szk. Ban tanul (állítólag)

Állítása szerint, anyukája halott, apja ritkán van otthon, ő maga szőke, hajú, élete a BMX


Hogy torzíthatta erre a nevér ha azt mondta 3 betűs a keresztneve és a Balázs az stimmel?


Kellelne hogy beszéljek vele



#név #anya #Pécs #Balázs #Zalaegerszeg #Kaposvár #Pécsvárad #fontos #Noszlopy Gáspár Közgazdasági. #Névtorzítás
2014. ápr. 8. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad zegi Balázs néven keresni? vagy a 4-es taán A betűre hasonlíthat, de szinte bármelyik betű hasonlít rá. Próbáld meg megkeresni a vezetéknevet. Nem hiszem, hogy a Zeg*i gyakori név, lehet egy betű beírásával találsz emberkéket, akiknek hasonló vezetékneve van, és esetleg megtalálod a gyereket. Bár az is lehet, hogy valami rövidítés csak, de mindenképp megér egy próbát.
2014. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azért van a 4 es hogy átengedje a szűrésen, lényeg hogy nem ZEGI, hanem nem tudom milyen, sok módon kerestem

azt mondta a zegi, a 3 betűs nevének a torzítása

2014. ápr. 8. 20:43
 3/3 anonim válasza:
Zay Balázs?
2017. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!