Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen emberek...

Szerintetek milyen emberek költöznek ki külföldre?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy ha minden "okosabb" ember kivándorol Magyarországról akkor kik maradnak itthon?

Szerintetek az itthon maradtabb "okosabb" emberek nagyobb sikereket fognak így elérni?

Előbb utóbb el fog jönni az az időszak amikor kiegyenlítődik az itthoni és a külföldi fizetések aránya?



2014. ápr. 9. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki kinlodik otthon,es van esze,azok mennek ki,ahogy en is,mar 2 eve eljottem,es nem is akarok vissza menni a nyomorba,a banatba,mindenki buskomor,panaszkodik,munkahely nincs,dohanyosokat uldozik, arak az egekbe,katasztrofa! Akinek meg ez jo,az maradjon othhon,legyen rabszolga,dolgozzon ehberert. Az otthoni fizetes,majd talan 20 ev mulva lesz annyi,mint a kulfoldi,de meg ebben sem vagyk biztos,de akkor sem mennek haza,sokkal jobb kint,mint otthon,van ertelme amiert dolgozol,es meg sorolhatnam a kulonbsegeket.
2014. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Orbán marad itthon egymaga.
2014. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, hogy mit dolgozol kint?

(Én is voltam szezon munkán Dániában. Nekem elég nagy honvágyam volt. Meg hozzá kell tennem, hogy látok még reményt munka ügyben, ha elvégzem az egyetemet.De az emberek hozzá állása a dolgokhoz tényleg katasztrófa. Az ilyen emberek társaságát próbálom kerülni.)

2014. ápr. 9. 10:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem "csak" az a kérdés, hogy kap-e valaki itthon munkát, vagy sem, hanem hogy mennyire van megfizetve. Az én párom is biztos találna itthon munkát (informatikus), viszont kint 2x, majdnem 3x annyi pénzt keres, és kizárt dolognak tartom, hogy még a mi életünkben itthon is megkapná ugyanezt a pénzt.
2014. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az marad itthon akinek van még miért. Akinek van egy biztos jövedelme és nem viszi el a szájba b* szott bank a házát stb. Lásd nekünk, de elvileg ezt most vissza vonták. Lényegtelen. Akiknek meg már mindenét elvitték, azokkal mi lesz? Vicc. Az megy ki akinek kilátástalan lát lehetőséget van lehetősége. nem feltétlen okosabb, de többnyire az.
2014. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 goaus ***** válasza:
100%
nekünk Mo-on is megvolt mindenünk ami a teljes élethez kell, az zavart hogy amit adóba fizetünk azt ellopja magának egy kis brancs, az emberek valami különlegesen bunkók és irigyek - tisztelet a kivételnek - plusz ugyanazért a munkáért kinn többszörösét kapom, és happy, segítőkész emberek vesznek körül. A tengerpart meg ráadás:) Dolgozni soha többé otthon.
2014. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Előbb utóbb el fog jönni az az időszak amikor kiegyenlítődik az itthoni és a külföldi fizetések aránya?"


Ez gyakorlatilag soha nem fog bekövetkezni, ezt felejtsd el! Soha nem fogják hagyni, hogy pl Ausztria színvonalát elérjük, soha! (Amúgy előbb utóbb a nagy nyugati jólétnek is befellegzik, véges erőforrásból akarunk egyre több embert ellátni egy olyan társadalmi modellben, ami a fogyasztásra épül... de azt mi még jobban meg fogjuk szívni)

2014. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!