Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha látok egy padon egy részeg...

Ha látok egy padon egy részeg hajléktalant aki leesik a padról, és fel sincs jól öltözve, mi a teendő?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 19:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Hívd ki a mentőket (fognak neked örülni)
2014. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

kb. 3/4 órával előtte láttam hogy tántorog és magába beszél

utána 50 m-rel egy padon feküdt a derekán nem volt ruha

megfázhatott volna

utána meg hátra leesett a padról, de felkapaszkodni nem tudott

a mentők bevitték

2014. ápr. 9. 20:02
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Biztos részeg volt?
2014. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
eg közeli kocsmából jött ki
2014. ápr. 9. 20:17
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Nézd meg hátha nem itta el az összes pénzét, szedd el tőle, csak hogy nehogy még nagyobb kárt tegyen magában.
2014. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

volt nála egy táska abba 2 db 1.5 literes borosüveg

egyik üres volt, a máik tele

meg egy öngyújtó

azt is elvitték vele

2014. ápr. 9. 21:12
 7/25 anonim ***** válasza:
2%
mész tovább, mintha mit sem láttál volna
2014. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 hosszúhajú ***** válasza:
régen, pár évvel ezelőtt volt egy szám a hajléktalanokért - ingyenesen hívható volt. Pár év alatt viszont elfelejtettem már mi ez a telefonszám - utána kéne nézni.
2014. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Atisbe válasza:
50%

Sajnos már nem törödünk egymással.csak mint irta itt egy hozzászolo menj tovább.persze sok esetben nem az ital a hibás a tántorgásért.én megszoktam kérdezni h segithetek e?és volt h nem ivott ezt éreztem volna,a szivével volt baj.mentőt hivtam és bevitték.aki csak ugy elmegy az ilyen melett az remélem ugy végzi majd h átlépik.

persze lehet ivott aki tántorog,de nem biztos h tök részeg.lehet h ivott hisz bárkivel megesik egy kicsi ,és lehet sokkal rosszabb lesz és nem a részegségtől...nem tudni.de lényeg nem kellene leszarni azt aki éppen rosszul van.én ha látom mindig megkérdem,de lehet én vagyok a fax..

2014. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Atisbe válasza:
annyit még h ha ugydöntesz megkérded segithetsz e?azért figyeld a mozdulatait.lehet támaásnak hiszi,mert nem tudni és...éberség nem utolsó...
2014. ápr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!