Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell egyből azt gondolni...

Miért kell egyből azt gondolni a hányó fiatalról, hogy részeg?

Figyelt kérdés

Elkaptam valami hányós vírust, délután pont a háziorvoshoz mentem de útközben elég szarul voltam és meg kellett állnom a füves területre "üríteni".

Erre néhány arra járó idősebb nő - néni fennhangon nekiáll oltani, hogy nézdmá a részeg fiatalt, még csak sötétedik de már részegen összehányja az utcát, stb.


És ha még szarabbul vagyok akkor mi van, otthagynak, mert azt hiszik részegen fetrengek a bokorban?

Ahogy a stroke-os, cukros kómás emberekről is azt hiszik, hogy biztos tökrészegek és otthagyják őket az út szélén?


Persze, van ilyen is, de nem minden rosszul levő ember részeg...



2014. jan. 9. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ember gyakrabban lát részeg fiatalt mászkálni, mint ilyen betegséggel.
2014. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Sok esze van az olyan embernek is, aki egyből ítélkezik egy ilyen felszínes dolog alapján.


Mindegy, ne foglalkozz ezzel. Most már nehogy néhány arra járó nyanya miatt húzd fel magad. Ilyenek az emberek, sajnos sok már a negatív példa a környezetben és hamarabb asszociál a többség rájuk, mint egy olyanra amilyen te is vagy például, aki szimplán beteg.

2014. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert valamelyikük unokája részeges.
2014. jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt szerencsém ehhez a vírushoz. ami a vicces a dologban, hogy pont egy buli után jött rám az első hányási roham, és azt hittem, hogy csak megártott a pia.

szégyen-nem szégyen, hazafelé a parkoló autók közé tettem le a kis csomagot.

aztán mikor egész éjjel csak rohangáltam a fürdőbe, akkor reggel kihívtam az ügyeletet.

szerintem neked sem kellett volna elmenni az orvoshoz, mert az sokkal cinkebb lett volna ha a buszon jön rád a baj. ilyenkor simán kimegy az orvos és ad szurit h jobban legyél :)

2014. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elég közel lakom az orvoshoz, max. 2 perc séta, induláskor viszonylag jól voltam, csak talán a mozgás és a hideg levegő megártott.


Ráadásul már közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz -igaz, nem nagyon látszik rajtam-, akár terhes is lehettem volna, de nem, szerintük részeg vagyok, kikerülnek és az út túloldaláról ordítanak...


Aztán majd ha agyvérzést kapnak és tehetetlenül eldőlnek az út szélén ne csodálkozzanak ha elmennek mellettük, mert azt hiszik róluk, csak kicsit sok volt a bor...

2014. jan. 13. 17:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert sajnos a mai világban az az általánosabb, ha valaki részegen fetreng a hányásában. Nekem van egy ismerősöm, inzulinos cukorbeteg, már rengetegszer megkapta, hogy büdös drogos, amikor épp adta be magának az inzulint. Ezek csak tudatlan járókelők, nem is ismernek téged, nem kell magadra venni, nem neked szól, hanem annak, aki valóban iszik, drogozik stb.
2014. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!