Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fêlek attól, hogy...

Miért fêlek attól, hogy felnövök? 13/l

Figyelt kérdés
Nem vagyok gyerekes, a korosztályomnál komolyabbnak mondanak, de félek hogy egyszer felnövök. Én gyerek szeretnék maradni örökre. Amikor eszembejut hogy jővőre már ballagok a suliból, és felvételit kell írnom, gimiből meg márcsak 4 év és kikerülök a nagyvilágba akkor mintha szoronganék, sírnom kell, és félek. Jó lehet persze önállónak lenni, saját lakást venni, aminek az árát én kerestem meg, de mégis félek tőle. Talán attól félek hogy elvesztegetem a gyerekkoromat, és nem élvezem ki? Kisgyermekkorom nem volt túl fényes, szívesen újrakezdeném az egészet már most. Mit tehetnék hogy úgyérezzem tartalmasan telik a gyerekkorom? Amikor tehetem a barátaimmal lógok kint, verseket írok, rajzolok, sportolok,. Mit tehetnék még hogy ne érezzem kihasználatlannak?

2014. ápr. 12. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Akit az istenek szeretnek örökre meghagyják gyereknek.


Az én férjem ilyen, 35 éves.

2014. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Most majd jól le lehet pontozni, de élvezd ki az életet. Amire vágsz tedd meg, bármi is az, még ha mindenki furcsának is gondol miatt.

A felnőtt élet miatt még ne aggódj, addig rengeteget fogsz változni és ha odakerülsz, nem lesz ijesztő.

Sokaknak volt rossz gyerekkoruk, a legtöbb amit meg tudsz tenni, hogy nem hagyod, hogy a frusztrációid befolyásoljanak.

"Felnőni" meg nem megy olyan könnyen, nem egyik napról a másikra történik :) én 25 évesen sem érzem magam felnőttnek.

2014. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én is nagyon féltem attól, hogy felnövök.. Aztán mikor egyre közelebb kerültem hozzá rájöttem, hogy ha félek, azzal csak "pocsékolom" az időt és inkább élvezem, amíg lehet.

A felnőttek élete is lehet boldog, és tudom, hogy klisés, de minden kornak megvan a maga szépsége. :)

Amúgy szerintem tök jó, hogy vannak mélyebb gondolataid is.. Értékes


(Ezt most mondom 18 évesen...)

2014. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Imádok felnőtt lenni. Van pénzem azt csinálok amit akarok.

Szeretek vezetni szeretek vásárolni a csajokkal és még 1000 dolog amit gyerekként nem csinálhattam. De most ugyan ugy csinálhatnék bármit amit gyerekként csinálhattam. de azok a dolgok egyáltalán nem olyan izgalmasak.


Én spec alig vártam hogy felnőtt legyek.

2014. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!