Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor nem volt internet...

Amikor nem volt internet milyen volt az élet és mit csináltak az emberek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 12. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget csavarogtunk :) Sokat olvastunk, kertészkedtünk, segítettünk szüleinknek. Könyvtárba jártunk, csak simán le a dunapartra beszélgetni. Játszótér, utca, foci, kibobó, nádasban bunkerezni stb... :) Jó volt:)
2014. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
éltünk ;)
2014. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Kirándultunk, postai leveleket irogattunk, olvastunk, tv-t néztünk, sétáltunk.


Szerintem fiatal korban különösen káros lehet, ami az interneten megy sokszor, a napiszar meg hasonló egymás alázgatása, meg 13-16 éves gyerekek szexualizáltsága, amit sok ostoba felnőtt félreért és visszaél vele, amivel életreszoló károkat okozhat a gyerekeknek.

2014. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Számítógép volt azért jóval előbb is, lehetett játszani akkor is. Egyébként barátokkal találkozás, séta, kocsma, buli, kirándulás, olvasás, kreatívkodás, szerepjáték, társasjátékok, videózás (VHS) hogy néhány példát említsek.
2014. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
tehát akkor jobb volt akkoriban :))
2014. ápr. 12. 11:40
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
én nagyon örülök, hogy amikor tinédszer voltam meg gyerek, még nem volt internet, sokkal teljesebb életem lehetett így mert ha lett volna szerintem egész nap a gép előtt ültem volna
2014. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az emberek beszelgettek egymassal.
2014. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Joci_27 ***** válasza:
Ahogy egy előttem szóló is írta: éltünk. :) Horgászni jártunk, bringáztunk, csavarogtunk, télen szánkóztunk, hócsatáztunk, olvastunk (!!!), beszélgettünk ötletekről, meg mindenféle dolgokról, játszottunk. Kreatívak voltunk, volt fantáziánk. Most meg mindenki a tetves facebookon lóg, kajákat fényképez, megosztja, hogy éppen unatkozik, meg okostelefonon éli az életét. Szerintem ha csak egy napra megszűnne az internet az egész világon apokaliptikus hangulat uralkodna el.
2014. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Más volt. Most úgy érzem jobb, mint most. De, hogy ebben mennyi a fiatalságom visszasírása, azt nem tudom, de sok.
2014. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ami nagyon sokat változott a fiataloknál, hogy sokkal türelmetlenebbek és nagyon könnyen mondanak nagyon sértőt másokra, régebben sokkal kevesebb ilyen volt



most a név mögüli alázgatás, meg béna mémekkel való kommunikálás szerintem nagyon sokat árt a személyiségfejlődésnek, bár lehet a mémek talán annyira nem, azok csak unalmasak sokszor

2014. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!