Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jól néz ki ez a csaj?

Szerintetek jól néz ki ez a csaj?

Figyelt kérdés

Annyira jól néz ki, én is ilyen akarok lenni *-*

[link]



2014. ápr. 13. 12:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozhatsz, hogy fake kérdéseket találsz ki. Hiába próbálod kigúnyolni a csajt, ő legalább felvállalta önmagát és unalmában nem a google-n nézeget képeket, hogy vajon kit tegyen fel a gyakorikérdésekre.. Pf, szánalom.
2014. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs ki ez, de jól néz ki és a példaképem.

Ha neked ez nem tetszik inkább k.ussolj

2014. ápr. 13. 14:47
 13/20 anonim ***** válasza:
56%
Te nagyon gyökér vagy..
2014. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Te még nagyobb.

na kopj le.

értelmes emberek válaszát várom, akik őszinte véleményt mondanak a lányról, és nem csak veszekedni jöttek, meg belekötni másokba.

2014. ápr. 13. 14:49
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Jó, véleményt akarsz? Tessék itt egy: Elég sekélyes gondolkodású emberre vall az, ha azért akar valaki egy szubkultúrához tartozni, mert "így omlani fognak utána a srácok". Nagyon remélem, hogy ez egy fake kérdés, mert elég szomorú belegondolni, hogy egy 12 évesnek ez az álláspontja.

Vélemény a lányról a képen: Szerintem a lány a saját kultúrájában teljesen elfogadott kinézettel rendelkezik. Most azt nem írnám le, hogy a legtöbb felnőtt mit gondolhat róla. Tehát a kinézete "viszonyítás kérdése". Személy szerint nekem annyira nem jön be ez a durva smink, fekete, felnyírt haj. Az már más kérdés, hogy a lány legalább felvállalja, hogy így néz ki.

Amúgy ha ilyen ellenséges vagy egy negatív véleménnyel szemben, akkor ne csodálkozz, ha az emberek nem lesznek veled kedvesek.

2014. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én azokkal szemben vagyok ellenséges, akik bármiféle ok nélkül megkérdőjelezik a hitelességét a dolognak.
2014. ápr. 13. 18:52
 17/20 anonim ***** válasza:

Mi a garancia, hogy tetszeni fog a fiúknak az, hogy te így nézel ki? Szerintem mindenkinek szíve-joga úgy öltözködni, ahhoz a szubkultúrához tartozni, ameyikhez szeretne. De ezt általában nem azért tesszük, hogy a másik nemnek tetsszünk. Ha goth szeretnél lenni, én nem kifogásolom, beszéld meg szüleiddel, ha nekik jó, éntőlem lehetsz akár sátánista is, csak először nézz utána a szubkultnak, a háttérnek, az életérzésnek (ajánlom a gothic.hu-t bár ha ennyire tetszik a goth, akkor gondolom már ismerted az oldat.)

Oh lányról a vélemény majdnem lemaradt: Nos nekem maga a szubkult is tetszik, az ilyenfajta öltözködés, és a 'lélektan' része is. A lány kinézete nem olyan csúnya, talán a sminket túlozta el egy kicsit, illetve a haja csúnyán van fenyírva.

2014. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Ehhez a stilushoz tartozó fiúknak biztos tetszeni fog..

Más, nyálas selyemfiú nekem úgyse kell.

2014. ápr. 14. 15:32
 19/20 anonim ***** válasza:

nyálas selyemfiú xD


Hidd el, a normális fiúk nem fognak omlani utánad.

2014. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nehiggyetek a kérdezőnek nem akar ilyen lenni csak trollkodik
2014. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!