Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi értelme van szerintetek...

Mennyi értelme van szerintetek itt az oldalon levelezni privát üzenetben másokkal?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak?
2014. ápr. 13. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy csajjal beszélgettem régebben, de egy idő után meguntam a monoton beszélgetést, és többet már nem kerestem.

Én olyan típus vagyok akinek jobb ha közelben van a beszélgető társa, Ő többszáz km-re volt tőlem, ez sem tetszett.


Ettől függetlenül ha nem vágysz többre, akkor beszélgetni lehet, és egész jó netes viszony alakulhat ki

21F

2014. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sok értelme van, sokaknak segítettem már, és nekem is.

Meg persze jó leoltani az olyan kreténeket, akik egy normális kérdésre odaröfögnek olyanokat, amitől az illető szabályos orgazmuson esik át.

Mondjuk az életben jobb lenne nyakonverni egykettőt, mint privátban.

2014. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akadt már itt beszélgető társam nekem is, csak az a baj, hogy az én megyémből nem nagyon szoktak lenni itt..
2014. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is beszéltem már két emberkével több ideig, de voltak olyanok is akikkel csak pár üzenetet váltottam. Túl sok értelme nincs én általában csak véleményeket szoktam kérni az emberektől, és elég hasznos számomra, hogy a legkülönfélébb beszélgetőpartnerek szempontjából vizsgálhatok meg valamit.
2014. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én több emberrel beszéltem már itt, viszont eggyel pár levelezés után "erősebb" viszony alakult ki, így áttértünk máshová :) és a kapcsolatunk elég "mélyreható" lett :D
2014. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak jó tapasztalataim :)
2014. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, és nekem is lett egy mélyebre ható kapcsolatom, pontosabban egy netes "barátságom". Egymás imerősei vagyunk, szoktunk irogatni egymásnak stb.
2014. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És volt olyan aki kiváltképp a szívetekhez nőtt?
2014. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Barátnőm… pl. :)

2014. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ma lesz a 7 hónapos fordulónk egy fiúval, akit ezen az oldalon ismertem meg.
2018. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!