Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni, ha...

Mit szoktatok csinálni, ha valaki alpári módon beszól nektek az utcán?

Figyelt kérdés

Én speciel előveszem a telefonom és lefényképezem és egy szót sem szólok, hogy miért. Had egye a fene napokig, hogy vajon mi lesz vele. :)


Valami más ötletetek/tapasztalat van?


2014. ápr. 14. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak cigányok szoktak beszólogatni, de ők mindennap, megverni meg nem lehet őket mert ott lakik az egész család ami 50 fő minimum.
2014. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Volt hogy edzőteremből hazafele kiabáltak nekem, visszafordultam, utána fogták magukat elindultak más merre

Ez is csak azért volt mert atlétában voltam és menőnek hittek, meg egyébként is nehogy már nekem kelljen meghúzni magam azért mert van rajtam izom

21F

2014. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmit,figyelmen kivül hagyom.Jobb dolgom is van mint idiotákal foglalkozak az utcán.


Azért vigyáz ezel videozgatásal nehogy egyszer valamelyik meg verjen:D

2014. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Visszaszólok. Egyszer volt, amikor valami "nagymenő" kiskölyök odaordított, hogy kinyalna. A haverjai nagyon kinevették, amikor visszaordítottam, hogy "Miért, baszni nem tudsz?"
2014. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez az atlétás jó. :D Csak én 55 kiló vagyok és lány, nekem egy kicsit nehéz lenne eladnom magamról a keménygyereket....
2014. ápr. 14. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

A tapasztalatom az, hogy valamiért hozzám nem szoktak csak úgy beszélni az utcán, se alpárian, se sehogy.

Ha meg beszélnek, nem valószínű, hogy lesüllyedek a szintjükre, egyik fülemen be, a másikon ki.


Az ötletem pedig az, hogy lehet le kéne szokni a fényképezgetésről, mielőtt véletlenül lekattintasz olyan embert aki szokta nézni a híradót, és ki van okosítva ilyen téren, és olyan pert akaszt a nyakadba, hogy a gatyád is rámegy.

2014. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem meg azért szólnak be neked, mert össze vissza fotózod az embereket.
2014. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel régi és lassú telefonom van, hiába is szeretném (jaj, nagyon-nagyon szeretném!) lefényképezni az ilyeneket, csak a B-terv marad. Veszem a fáradságot és barátilag kirugdosom őket a bocskorból. Na jó, nem.
2014. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én illedelmes nő vagyok, nem mondok semmit vissza.... csak a középső ujjamat mutatom :P
2014. ápr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!