Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osztály társak vagyunk az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztály társak vagyunk az ex nőmmel. Megcsalt. Nem beszélünk. De folyton célozgat, beszól. Kiakar csinálni. Erre nekem lenne okom ugye. :@ én nem bántom. SZERETEM. Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Szereted azok után, hogy megcsalt és kidobott? te sem vagy százas, gyerekem.....
2012. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudom. ez van. :SSS
2012. szept. 25. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem beszeltek, hogy tud beszolni? Leirja egy lapra a mondandojat es neman a kezedbe nyomja?
2012. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Célozgat. ma is előttem ült. és folyton valamit szemét kedik mert ugye én hallom.. :@@@@
2012. szept. 25. 19:15
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Szólj vissza: "Olcsó k***rvának, híg a leve." meg ehhez hasonlók.
2012. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érd el, hogy semmilyen érzelmet se váltson ki belőled, ezt helyre kell tenned magadban. Nyilván ez idő kérdése, de a beszólásaival pont, hogy ki kellene ábrándulnod belőle, meg persze maga a megcsalás is...:S
2012. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam ebben a helyzetben. Szépen egyesével beszéld ki az osztálytársaiddal, fordíts ellene mindenkit. Ha ügyesen csinálod 1 hónap alatt ki tudod közösíteni annyira, hogy a végén ő kérjen bocsánatot.
2012. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
tuti h szilvásbuktát akar :D
2012. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
terjeszd el h gombája volt.....
2012. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10%
Ez a vége annak, ha az ember az osztálytársával kezd ki...
2012. szept. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!