Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen jó dolog történt veled...

Milyen jó dolog történt veled legutoljára?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 04:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
olyan régen volt hogy "már alig emlékszem rá" :(
2014. ápr. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 intrepid ***** válasza:
70%
Este egy jó kufirc.
2014. ápr. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Szex helyett berúgtam.
2014. ápr. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
60%
Pozitív lett a terhességi tesztem! :)
2014. ápr. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Egy idegen megdicsért az utcán, hogy milyen csinos vagyok. Egy nő előre engedett a buszon csak úgy, pedig én akartam előre engedni őt, mert kicsit idős volt :)

A kisboltban, ahol megvettem a reggelimet kedvesen nagy mosollyal fogadtak az eladók.

Szóval az élet apró örömei. És még csak épphogy elkezdődött a nap :)

2014. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Elfogadták a vázlattervem egyetemen...juhú.
2014. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

kihúzták a számaimat a lottón.

csak az volt a baj, a 2 héttel ezelőtti számaim voltak, és a lottó meg másik hétre szólt.

2014. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
91%
vissza írt az akit szeretek!:)
2014. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
ittam kávét
2014. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Velem mindig történik jó dolog! Bement egy boltba és érdeklődtem hogy amit szeretnék venni mennyibe kerül és hogy tudom megoldani olcsóbban. Aztán amikor jó sok dolgot megnézettem az eladóval és közöltem hogy még átgondolom meg megnézem máshol is, akkor az eladó kedvesen mondta hogy ez természetes meg szét kell nézni és ahol olcsóbb ott kell megvenni! És normális volt és udvarias! Legtöbb ilyen esetben másütt legszivesebben megölnének a nézésükkel és mikor megyek el nem is köszönnek mert ök vannak felháborodva hogy levették a felső polcról meg megnézték a gépben az árát mert nem volt ráírva. És mi az hogy most nem veszem meg és még megnézem máshol is. Én tudom hogy sok idiótát kell nekik elviselni de ugye azért kapják a fizetésüket hogy nekem segítsenek!
2014. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!