Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Legutoljára novemberben volt...

Legutoljára novemberben volt szexuális kapcsolatom, úgy hogy mensi utáni 1-3 napban történt a dolog, azóta mind a 2 hónapban megjött rendesen és a 2 hónap után a teszt is negatív lett reggeli vizeletre. El kellene menni nőgyógyászhoz van sem?

Figyelt kérdés

Most februárban nemjött még meg(pedig febr. elején kelett vna) de a hasam bal oldalt fáj :S eddig még semmilyen terhességi tünetem nemvolt itt hányingerre gondolok és mellfeszülés stb. nem vagyok terhes ugye? de mitől fájhat ennyire, lehet hogy ciszta vagy csak felfázás miatt késik? Nődokihoz kell menni?


15/L


2009. febr. 24. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még elég fiatal vagy, akár a ciklusod sem tökéletes még ilyenkor ez természetes. Ha azóta nem volt szex, és az utolsó szex után 2szer meg is jött, és a teszt is negatív nem hiszem, hogy probléma van. De a nőgyógyász nem veszi le a fejed, jobb félni, mint megijedni. Menj el inkább, az a biztos.

Nem hiszem, hogy terhes vagy. Inkább még nem állt be a ciklusod.

2009. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, kicist megnyugodtam :) Petefészekgyulladás lehet? mert bal oldat fájdogál csak... mert elvileg az is tolhatja el a mensi-t :S

Dokihoz jövöhéten megyek, csak h tudjam kb mire számitsak a tünetek alapján

2009. febr. 24. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

figyelj.. én 16 éves vagyok én nekem még neis volt olyan hogy behatolás, most vagyok a 35. napban és MA végre elkezdett szurkálódni a vesémepémmájamlépem alul baloldalt jobboldalt a hasam..késik mert nem állt be, még mindig nem, meg a stressz ezért is nemjön meg nekedis lehet mert félsz h miért nemmjön meg..

nekem még van rá más okom is .. sok okom de ezis közrejátszik nekem is h ideg vagyok

2009. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ne kezdj el diagnosztizálni magadnak mindenféle bajokat míg nem voltál dokinál. Ne fesd az ördögöt a falra, annál rosszabb. Szerintem nem lesz gond. Valószínű a hasad is azért szúr, mert készül megjönni, vagy valami zavar van. Nyugi.
2009. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!