Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet élni szerelem...

Hogyan lehet élni szerelem nélkül? (lent)

Figyelt kérdés

kb 1 hete szakítottam, és úgyérzem, kezdi elvenni egy másik fiú az eszem, de úgyérzem hogy ezt nem akarom megengedni, mert láttam pár képet, amin másik lány(okkal) pózolt. De velem kedves, meg sziveket, csókos szmájlikat küld, és nem tudom mit tegyek. Félek. Nem akarok szerelmes lenni, mert az exembe is csalódtam, és most úgy érzem hogy benne is csalódtam, mert párnapja még úgy viselkedett, mint akinek rosszul esik, ha más fiúkkal beszélgetnék. Szeretném elterelni a gondolataimat, nem a szerelemmel foglalkozni, szeretném a tanulásba fektetni az energiám, de sajnos elég nehezen megy. Hogyan tanulhatnék meg szerelem nélkül élni? :(

19/l



2014. ápr. 15. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan lehet élni szerelem nélkül? Megsúgom: simán!

Már persze ha az ember nem attól érzi értékesnek magát, hogy van valakije (rengeteg helyen ezt látom).

Hobbi, kedvenc elfoglaltság esetleg? Tanulás, olvasás, utazás, barátokkal közös programok, sport (egy idő után, ha megtetszik, leköt és még jót is tesz).. Ezernyi dolgot lehet csinálni.

Magadra összpontosíts, magad fejleszd, gyere rá, mit szeretsz csinálni. Annyi minden van jó dolog a világon a szerelmen kívül.

A kapcsolatokban igenis a minőségre kell rámenni, ha csak így ugrálsz össze-vissza 2 kapcsolat között, úgy, hogy közben egyedül képtelen vagy meglenni, akkor hidd el a kapcsolatfüggésed miatt elég sok sz*rt fogsz majd eltűrni, és sok ilyen kérdésed lesz még. Rengeteg ilyet látok magam körül, szomorú.

Adj időt magadnak, magadra, tekints erre, mint egy hosszútávú, megtérülő befektetésre.

2014. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fish1 ***** válasza:
100%
Normál esetben egy kapcsolat vége után eljön a "gyászidőszak", vagyis az az idő, amíg lezárod magadban, végiggondolod, hogy miben hibáztál és mit csinálnál másképpen. Ha ez nincs meg és beleugrasz egy másik kapcsolatba (csak azért, hogy helyrepofozd a csorbult önbecsülésedet), akkor abban ugyanazokat a hibákat fogod elkövetni. Ez a tipikus cseberből-vederbe. Addig szerintem ne kezdj újba, amíg le nem tisztultak a dolgok benned, mert csak rá fogsz faragni.
2014. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen!


3 éve élek mindenféle kapcsolat nélkül! Nagyon jól elvagyok elszámoltatás meg kötöttség mentesen!

2014. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt még pasim mégse haltam bele. L/21
2014. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szíveket meg csókot szmájlikat küld ...

gratulálok 21. század :D

szánalmasak vagytok !

Azt sem tudjátok mi az , hogy szerelem ....

2014. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 te meg azt sem tudod hogy mi az hogy normális, értelmes válasz!
2014. ápr. 20. 09:43
 7/7 anonim ***** válasza:

ez egy normális , értelmes válasz volt

arról nem tehetek , hogy buta vagy és nem értetted meg .

2014. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!