Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismeri őt valaki?

Ismeri őt valaki?

Figyelt kérdés

Tudom, biztos van aki ismerő őt, de úgy értem itt, köztünk.

Igen, még egy ilyenfajta kérdés, mert még nincs meg a millió, de számomra ez nagyon fontos.

Minden nap a 166-os busszal szoktam utazni, ami Ferihegytől indul 6:12-kor.

A Szamaránkszki dűlőnél nem minden nap, de általában felszokott szállni egy srác, 16-20 éves lehet kb, majdnem mindig sapka van rajta, ami általában más színű. Piros kabátja van, és egy barna sálja. Az arca picit borostás, és a "Bor és Piac" c. lapot szokta olvasni.

A Pesterzsébet városközpontnál száll le, de ebben nem vagyok teljesen biztos.

Aki tudja esetleg, hogy ki lehet, megírná? Nagyon fontos lenne...



2014. ápr. 16. 18:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kocsis József
2014. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ozgür Ahmed
2014. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy Brad Pitt?
2014. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem. Leonardo DiCaprio.

Hát.. köszi az eddigi válaszokat azért.

2014. ápr. 16. 18:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
:) Ha naponta látod,akkor miért nem szólítod le,ha ennyire fontos számodra.Olyan értelmetlen kérdésre keresel választ,hogy 10millió magyarból akármelyik lehetne.Főleg,hogy nem is közismert.
2014. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik? Akkor szólítsd le! Egyenjogúság van, a lányok is nyugodtan kezdeményezhetnek.
2014. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Már most fogadok veled hogy ratyi. Na, akarsz fogadni kérdező?
2014. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Leszólítanám, de most egy ideig biztos nem fogom látni, mert nem visz arra az utam majd. Ezért is érdekelt, mert igen, sajnos nem mertem oda menni.

Fogadhatunk. Nem ratyi, én meg szeretek nyerni.

2014. ápr. 16. 19:28
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Jaj hagyjátok már ezt az egyenjogúság szarságot! ennyire hülye nem lehet az aki szerint ez idevág! az egyenjogúság a választási jogra meg ilyenekre vonatkozik, nem arra, hogy a férfiak nyámnyila p@csök, egy tehetetlen amőbák, papucsok és nem mernek semmi se csinálni, csak elvárják, hogy a lány elvégezze helyettük azt, amit nekik kéne!
2014. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

Komolyan nyomassa már még valaki az egyenjogúságot! Sose elég! Na írjátok még, még, még... Ne hagyjátok abba! Még hatmilliószor írjátok le!

Gyerünk!

2014. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!