Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is lassan az a...

Szerintetek is lassan az a közvélemény, hogy a vékony lányokat nyugodtan lehet ócsárolni és elhordani mindennek?

Figyelt kérdés
Azzal én sem értek egyet, hogy szinte csak nagyon vékony modellek futnak be és sokszor kínkeservesen tartják ezen a szinten a súlyukat. Mostanában viszont bármilyen cikk alatt nézem a kommenteket, kegyetlenül osztják a vékonyakat és védik a moletteket. (pl. csontokkal csak a kutyák játszanak) Miért nem értik meg, hogy ez egy hízni akaró embernek is ugyanúgy tud fájni, mint egy fogyni vágyónak? Tudom, nem kéne ezzel foglalkoznom, de lassan az a maradék önbizalmam is elhagy az ilyenek miatt...

2014. ápr. 17. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki azt veszi észre, amivel bántani tudják. Én pl. a duci nőket támadó kommenteket látok mindenhol.
2014. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

'Tudom, nem kéne ezzel foglalkoznom'


Nem bizony, egyébként meg túl érzékenyek erre az emberek, egyszerű vékony lányokra rámondják hogy anorexiás, pedig az aztán tényleg máshogy néz ki.

2014. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki ezt szereti, van, aki azt. A lényeg, hogy magaddal legyél elégedett, és azzal a kisugárzással mindegy lesz, hogy hány kg vagy pontosan.
2014. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember más. Ne legyen emiatt önbizalomhiányod. Vannak akiknek a vékony lányok jönnek be, vannak akiknek a formásabb/nőiesebb és vannak akiknek a ducik. Az hogy valakik "ócsárolják" a vékony lányokat az csak egy szimpla vélemény néhány embertől, ennyi, semmi több.


Ne aggódj emiatt.

Nekem kifejezetten tetszenek a vékony lányok :)

2014. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Az irigy kutyák szokták szidni azokat akik olyanok mint amilyenékké ők is szeretnének válni. A közvélemény még mindig a vékony, sportos embereket állítja be az ideálnak. Most ilyen időket élünk, volt amikor a dagadt testalkat volt az etalon.
2014. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Irigyek. Ne foglalkozz velük, ők a szánalmasak.
2014. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egészen eddig a moletteket szidták a vékonyak.

Én semelyik táborba nem tartozok,de van vékony ismerősöm és ducibb is,és mindenkivel elvagyok,csak őszinte legyen és egy minimum kedvesség legyen benne!Hja,és ne legyen álszent,mert azt utálom.


De amúgy valljuk be,hogy te ezt a dolgot kissé eltúlzod.Mert isten igazából én is nézegetek oldalakat,és még mindig a ducikat szapulják jobban,nem pedig a vékonyakat.

Úgyhogy elvan ez a dolog a részedről túlozva.De az a baj,hogy a súlyproblémával küzdő embereknek elég durván van testképzavaruk is.

2014. ápr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehetsz 120kg, vagy 55, a lényeg hogy jól érezd magad a bőrödben.

A neten mindenkinek nagy a szája, ne adj az ő károgásukra.

2014. ápr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem túlzom el, tényleg mindenhol látom ezt a kutyák játszanak a csontokkal mondatot (is) :)
2014. ápr. 19. 13:01
 10/11 anonim ***** válasza:
A férfiak meg nem játszani akarnak a nőkkel. :)
2014. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!