Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem furcsa?...

Szerintetek ez nem furcsa? Érdekes indokkal csöngette végig egy hapsi az összes lakást!

Figyelt kérdés
Ki volt öltözve, öltöny, nyakkenddő, valami papírok voltak a kezében, mint egy házalónak, csak épp azt a szöveget mondta el nekem, hogy látott egy hirdetést az interneten, hogy itt eladó egy lakás, de nem volt telefonszám, sem semmi elérhetőség. Rögtön kérdeztem is, hogy hát akkor minek jött ide, most komolyan végigcsönget mindenkit? Mondja hogy hát igen persze. Nekem akkor is volt valami furcsa ebben az emberben. Annyiszor hallani, hogy milyen fura trükkökkel derítik fel a terepet a betörők, és hát ez cseppet sem volt megnyugtató jelenet. Főleg, hogy hiába mondtam, hogy ez nem az, nem tágított, még nagyon szeretett volna beszélgetni. Hálistennek a kutyám jól meg is ugatta, de attól még hátborzongató. Hallottatok már hasonlót?
2014. ápr. 18. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok simlis van. Mi ebben a hátborzongató. Ne hagyd nyitva az ajtót, ha otthon vagy sem.Ha pedig már biztonsági ajtód van, nem kell parázni.
2014. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű valami betörőbandának lehetett a felderítője. Kb. a vízdíjas-elektromosművekes trükk 2.0 változata.
2014. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, ezek általában ilyen szélhámosok, rendőrt kell hívni, hogy gyanús alakok zaklatják az embereket.

bár sajnos azt is el tudom képzelni, hogy ingatlanközvetítő.

2014. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!