Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, vagy...

Mi a véleményed arról, vagy mit válaszolsz rá, amikor valaki azt mondja, "utolsókból" lesznek az "elsők"?

Figyelt kérdés
Ha valaki ezt mondja, föleg olyan személy akiről úgy tűnik nem csinál semmi nagyot, idegesitően beképzeltnek tartom.
2014. ápr. 20. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi. Hallgatok.
2014. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ez a bénák szövege.
2014. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"úgy tűnik"


Ez a kulcs.

2014. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy kijelentes nem kerdes, nem mondok ra semmit. Magamban: majd meglatjuk.
2014. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

# 2 igaz...

az egyik ismerősöm fáraszt le ezzel..


# 3 nem tudom melyik világban ez a kulcs. nem húznám le azt, aki "utolsó", sőt általában mindenkit biztatok, aki reménytelen esetnek tűnik is, de aki "utolsóként" "elsőnek" képzeli el magát, arról úgy jön, hogy kerüljem..

2014. ápr. 20. 13:26
 6/9 A kérdező kommentje:
vagyis több ismerősöm is van, aki igy gondolkodik
2014. ápr. 20. 13:27
 7/9 anonim ***** válasza:

... utolsókból lesznek az elsők!


Én: Szívből kívánom, hogy így legyen, de ha mégse lenne így, akkor ne hozzám gyere rinyálni és pénz kuncsorogni.

2014. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én ezt utólag szoktam magamról (de magamban)kijelenteni.

így nem mond rá senki semmit.


a bnőim mindig szebbek voltak nálam, mindig leszóltak, de mégis belőlem lett fotómodell.

állandóan ácsingóztak az osztály menő srácára, csak én nem, erre nekem udvarolt egyedül.


meg stb

csak én nem merném magam futtatni ezzel a mondással.

2014. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 hát én inkább pont azoktól tartok, akik az elején hangoztatnak ilyesmit..egy ismerősöm nagyon idegesit azzal, hogy úgy tűnik, mintha mindenkit lenézne, ok nélkül, de álmodozik. másképp sokszor elhiszem ezt én is, de róla nem, mégis tépi az agyam, hogy mit képzelhet erről.
2014. ápr. 20. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!