Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha feltesze...

Miért van az, hogy ha felteszel itt egy kérdést, vagy válaszolsz egy kérdésre, akkor rögtön "rád ugranak" páran és sértegetnek, meg csúnyának írnak? Miért gondolják azt, hogy kizárólag az ő véleményük lehet a jó és mindenki más hülye?

Figyelt kérdés
Ti is gyakran vagytok így? Vagy csak én fogtam ki túl sok rossz választ?
2013. nov. 20. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Én nem jártam még így, lehet a kérdésedben vagy a válaszban van a hiba erre nem gondoltál?
2013. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De gondoltam :) De nem csak az én kérdéseimnél, hozzászólásaimnál van így. Olyan mintha valakik direkt nem is válaszolni akarnának, csak bunkózni.
2013. nov. 21. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan töltik ki itt a feszültséget, okosan kell és jó kérdést feltenni, mert szétszednek az unatkozó trollok, ha nem vigyázol.
2013. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Néha engem is bosszant, de főleg az mikor határozott meggyőződéssel válaszolnak olyan kérdésekre, amihez semmi lövésük, és szakadatlanul védik a saját baromságukat...


Egyébként azért van, mert különböző intelligenciával rendelkezünk, és itt jön be, hogy az IQ nem iskola és életkor függő

2013. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dq ***** válasza:

"Miért van az, hogy ha felteszel itt egy kérdést, vagy válaszolsz egy kérdésre, akkor rögtön "rád ugranak" páran és sértegetnek, meg csúnyának írnak? "


Nyilvános beszélgetésnek hívják. Ha nyilvánosan írsz valamit, akkor fennáll a veszélye, hogy más elolvassa, és talán válaszol is rá.


Ha nem szeretnéd, akkor írj a kérdezőre privátban.


Ha azt szeretnéd hogy olvassák amit írsz, de, ne válaszoljanak rá, akkor a legcélszerűbb talán az, hogy odaírsz minden írásod alá valami "kötözködők kérem kíméljenek" vagy hasonló szöveget; és (mentálisan) ignorálod azokat, akik zavarnak.

2017. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!