Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lehetőségetek lenne utazni...

Ha lehetőségetek lenne utazni az időben (oda és vissza is), milyen időpontokra utaznátok el, milyen eseményekhez?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Visszamennék gimibe, a mostani emberismeretemmel, és felszedném az összes csajt, akit távolról bámultam. :) A többi nem nagyon érdekelne, mert úgysem értem a nyelveket.
2014. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én visszautaznék:

2007.07.13.-> a szerettem halálának napja. Szerettem volna vele lenni!

2009.09.09.-> kistestvérem születésének napja :) Jó érzés volt ott állni az ajtó előtt és várni arra, hogy mikor láthatom először. Szeretném ismét átélni ezeket a pillanatokat :)

Előre mennék az időben:

-a diplomaosztómhoz, mert sokat készülök rá és érdekel, hogy milyen lesz.

-és egy teljesen átlagos naphoz kb. 15 év múlva. Kíváncsi vagyok, milyen lenne egy napom :D

2014. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Attol fugg.... ha cdak kivulallokent megfigyelhetnem az egyes idoket elmennek a dinokhoz :D na egyebkent en nagyjabol barhova. De olyan idogep kellene amely ugymond megved vagy esetleg ha a multban meghaloj akkor is elve vissza tudjak jonni. :) ...talan hitler idejebe. Valahogy le kene allitani. Vagy meg kene akadalyozni hogy az amerikaiak ledobjak az atombombalyukat japanra. Vagy nagyon korai idokbe mikor nem volt az embereknek semmi terhe(haboru, munka, tanulas stb)csak eltek az elrtuket.
2014. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nagyszüleimhez mindenképpen visszautaznék.

Aztán magamhoz és beszélnék magammal, hogy mit tanuljak, milyen pályán induljak el, mit ne rontsak el, stb.

Aztán utazgatnék a történelemben, a piramisok építéséhez, például, de kíváncsi lennék a jövőre is persze a közeli és távolabbira is. A lehetőségek korlátlanok lennének.

2014. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is mennék a dinoszauruszokhoz, meg vissza olyan hetedik osztályba. Tök jó lenne újra átélni az akkori iskolát, bár a mostani fejemmel már nem nagyon jönnék ki az akkori hetedikes osztálytársaimmal, meg haverjaimmal (24/F)...

Előre meg oda mennék, amikor már a Mars terraformálva van, meg amikor találunk más értelmes földönkívülit. Nagy kár, hogy ezt a kettőt mi már nem fogjuk megérni...

2014. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!