Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csjok nektek bejön ez az új...

Csjok nektek bejön ez az új séró ami most divat lett?

Figyelt kérdés
oldal kopasz vagy nagyon rövid középen felül meg hosszú de nem annyira

2014. ápr. 21. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos mértékig okés, de az ecsetfej nagyon nem.
2014. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gyémántlány ***** válasza:
Nem jön be.
2014. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem se!
2014. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Rock and roll...Éljen Elvis! Már egyszer volt ilyen divat...nekem azt idézi és haláli vicces, hogy ex nagypapáim frizuja ismét divatban. Király!;-) sztem édi.
2014. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki azt mondja, gagyi az a haj, az utcán leszólított random lányok szerint viszont szexi.

Nem bízok én ebben az oldalban... :D

Hosszúhajú férfiként mondom, hogy a legtöbb ilyen páwataréjos, swag-Marci rohadt férfiatlan pasi szemmel nézve.


Mindenesetre én maradok a grunge hajnál.


Srác voltam.

2014. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi áll jól én azt mondom.

Nekem a "szokásos" körbenyírt, felül oldalra fésült fazon vált be, és nem a divat miatt. Nekem ez megy a fejemhez.


Vannak olyanok, akik magas homlokkal felnyíratják a hajukat. Na az nagyon idétlenül néz ki, mert nekik így olyan lesz az arcuk, mintha 2/3-a homlok lenne.


Ezek a frizurák inkább a kis homlokúaknak állnak jól.

A lényeg, hogy legyen bármi akármekkora divat, ha neked sz..ul áll, eszedbe ne jusson megcsinálni, mert csak kiröhögnek.


U.i.: Tudom, hogy csajokat kérdeztél, de ez talán hasznosabb, mint hogy kinek mennyire tetszik.

2014. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!