Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most kezdtem Tumblr-on a...

Most kezdtem Tumblr-on a blogolást és megszeretném kérni, hogy ha esetleg valakit érd? Ekel a szépségipar és annak ágazatai akkor szívesen várja az oldalam az érdeklődőket! Lehet kommentelni, tetszikelni, követni ha esetleg bejön.

Figyelt kérdés

Szóval tényleg csak most kezdtem el írni még nem nagyon van mit nézni rajta de körmölök egyfolytában:))))

Előre is köszi! [link]



2013. okt. 30. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

1. eddig semmitmondó

2. az angolt nem kellene erőltetni.

3. az "úgymond kielemzés" nekem azért jóval több, mint az, hogy leírod az élete első harmadát


Kívánom, hogy előbb-utóbb találd meg a saját hangodat :) Sok sikert!

2013. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha visszakövetsz!
2013. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért egész héten írok róla ,hogy nem egy napon fogom leírni az életét.:d
2013. okt. 30. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen blogjaim, de nem tartottak sokáig... Ha komolyan gondolod a dolgot, akkor itt vaan pár tipp, saját tapasztalat (kb. két éve tumblizok)

-A téma a blogodról az első benyomás. Találj egy szépet rendezettet, finomat, ami illik a blogodhoz. Ami most van, az szerintem max egy DIY blognak megy el, nem egy divatbloggernek. Keresgélj más blogokon ingyenes témákért.

-Szerezz követőket. Kövess be hasonló magyar vagy külföldi divatblogokat, kisebbeket is, mert a híresek nem fognak vissakövetni.

-Tegyél ki képeket, bemutatkozást ha gondolod.

-Találj ki egy jó címet, ne hagy Untitled-nek... Ezt a blogodon a Customize gombra kattintva teheted meg.


Az, hogy mit írsz, teljesen a te dolgod, abba nem szólok bele. Írj ha valamiben még tudok segíteni az oldal működését illetően :)

2013. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.

nem itt kéne hirdetned magad.

2013. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omgt válasza:
Téma luxus?
2016. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!