Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaltam nem jol? Ti mit...

Mit csinaltam nem jol? Ti mit tennetek a helyemben? Tanacsot szeretnek.

Figyelt kérdés
Tiz napig vendegsegben leszek szülöfalumban.Ma athivott a szomszedasszony akivel igen jo a szomszedi kapcsolat,hogy bemutassa uj baratjat,aki 9 evvel fiattalabb töle,most ismerkedtek meg.A pasi jo modoru,jol keres ,apolt,viszont ezt nem mondhatnam a szomszedasszonyra,ö magara nem ad,bajusza van,nem hordja a protkojat stb.Amikor indultam haza,a pasi kerte a telefonszamomat,hat abban a pillanatban(persze most maskepp csinalnam),odaadtam neki,meg a nö segitett.Hazaertem,mar kaptam 2 sms-t hogy mennyirre tetszem neki stb.Ezutan következett meg vagy 5-6(ekkor mar nem volt a nönel),hiaba irtam hogy van kapcsolatom,azt irta vissza ,nem szamit neki,nem tudja meg senki.Ujra nemet mondtam,es kikapcsoltam a telefont.Delutan hiv a nö,hogy kapcsoljam be a pasija akar valamit a külföldi munkarol kerdezni.Bekapcsoltam,persze nem az volt az ok,erre irtam neki több smst ne küldjön.nem is küldött.Majd kesöbb atjött a szomszedasszony,kerdezte mit akart a pasi,mondom neki,hat a munkat es szeretne kapcsolataban maradni velem,viszont en neki megmondtam nem szeretnek ismeretseget,ha kell neki valami csakis a szomszedasszonyon keresztül,mig a szomszedasszony nalam volt,telefonalt neki,persze ö is,tagadptt mindent,en is.nem mertem a nönek megmondani,valojaban a pasija mit is akart.Ö is azt allitotta a pasi,en nem akarok vele barat lenni,ki is törölte a szamom.Engem bant most a lekiismeret,meg kellett volna mondjam a szomszedasszonynak ,milyen is a baratja?Ilyenben meg nem volt reszem,gyorsan jött minden,es hat ez törtent.Ti mit tennetek,beszeljek vele,vagy elhalgassam?Nagyon bant.Elöre is köszi
2014. ápr. 22. 19:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az sms-eket ne töröld ki hanem őrizd meg ,hátha kell a bizonyítéék a későbbiekben. A jövőben ne válaszolj semmilyen megkeresésére. Problémás ürge lehet.
2014. ápr. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem. Azt írtad, hogy új barátját mutatja be. Most meg, hogy most volt először a nőnél. Hát akkor nem is olyan mély ez a barátság, kapcsolat. Max. chat-es ismeretség lehet. De ha meglátja, hogy borotválatlan a nő, meg a protkója sincs bent, nem is mélyül el a barátság.Mindenesetre gusztustalan pasi, nem hagyta kárba veszni az időt, már újította volna következő barátnőt.
2014. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!