Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akar még találkozni velem...

Akar még találkozni velem szerintetek?

Figyelt kérdés

A múlt évben végeztem a 12.osztályt, most egyetemre járok.


A volt osztályfőnököm az év végén azt mondta, hogy keressem őt meg a jövőben....valószínűleg azért, mert 8 éven keresztül engem nagyon megkedvelt a többi diákjai közül és volt többször az is, hogy négyszemközt beszéltünk egymással. Igaz nekem volt néhány magánproblémám az iskolaévek alatt és ő mindig segített nekem, tehát a viszonyunk lényegében erre alapozódott.


Viszont amióta elkezdtem az egyetemet egyszer összefutottunk egymással az úton és csak annyit mondott, hogy nem akar feltartani engem és megkérdezte hogyan megy az egyetem, én válaszoltam rá, majd ezután szétváltunk. Igazából szeretnék találkozni én is vele, de már nem vagyok benne biztos, hogy ő akar még találkozni velem. Mégiscsak egy tanárról van szó, annyira nem lehet neki fontos egy diák, nem ?


Előre is köszönöm a válaszokat !


2014. ápr. 23. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan tanárok akik kötődnek a diákokhoz.Akár a magánjellegű beszélgetések folytán is.


Szerintem nyugodtan beszélj meg vele egy találkozót :)

2014. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Haggyad már. Ha ő ragaszkodik hozzád az tudod mit jelent?hogy arra kellenèl neki. Ha meg pali vagy akkor...:D tudod :D
2014. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nőről van szó, te bohóc
2014. ápr. 24. 06:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszed a nők ártatlanok? Annyit ìrj googleba ,hogy több. Keresèsi találatnak kifog valamit adni egy tanárNŐről...
2014. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!