Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha az egyik...

Mit csináljak ha az egyik ismerősöm nem biztos hogy akar velem találkozni?

Figyelt kérdés
az van hogy már egy ideje ahányszor átjött láttam rajta szinte hogy várja hogy mehessen már haza vagy ha átmentem hozzá akkor le se szart ott kockult én meg néztem. Szeretnék neki még 1 esélyt adni talán nem lesz ilyen de ahányszor megkérdezem hogy ráér e azt mondja hogy nem vagy hogy barátnőzik vagy hogy edzése van. Ezt megértem de az nekem azért gyanús hogy mindig van valami akárhányszor megkérdezem. mit tehetnék?? :/ legjobb barátom volt míg nem lett ilyen
2013. nov. 9. 20:50
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy nem hiszem hogy nem biztos hanem tudom de remélem nem :(
2013. nov. 9. 20:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Neked is egyértelmű, mit kell tenned: ne adj neki még egy esélyt, ne hívd, ne keresd a társaságát. Az ilyen megalázó helyzeteknél még az is jobb, ha egyedül ülsz otthon. Szomorú, de a barátságok többsége sajnos nem szól örök életre, egy idő után kifulladnak. Lesznek még más barátaid is, de őt felejtsed el egy darabig.
2013. nov. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a választ :)
2013. nov. 13. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!