Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Visszamentem a világba,...

Visszamentem a világba, megtérhetek még?

Figyelt kérdés

1.5 hónapig se ima, se böjt, de Biblia, se szombat, se gyüli, csak bűn. Megerőszakoltam a lelkiismeretemet és azóta szörnyen érzem magam. Már nem érdekel a Biblia sem úgy mint régen és halál félelmem van..... Azt hiszem elvesztettem a hitemet is és nincs többé bocsánat.

Elsősorban olyan emberekkel szeretnék egyeztetni, akik ilyen cipőben járnak és újjászületett keresztények voltak.

Ha te nem ilyen vagy, NE irkálj!!



2014. ápr. 24. 06:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Mármint a hit gyülekezetére gondolsz?


Amúgy meg.. igen, ezek miatt egy utolsó aljadék vagy, aki a pokolban fog bűnhődni! Fujj mi az, hogy nem imádkoztál, böjtöltél, nem olvastál bibliát? ÚÚÚÚÚÚúúristen, mekkora bűnök!! A haláltól miért félsz?

"hit" nélkül is van élet, azok nélkül is, hogy imádkoznál, böjtölnél, bibiliát olvasnál.


Ha meg úgy érzed, nincs többé bocsánat, akkor minek írsz ide? Ha magadnak nem tudsz megbocsájtani akkor Isten mire fel bocsásson meg neked?!


és nem, nem "ilyen" vagyok ,de azért is írok!

Amúgy sok sikert az önmarcangolásodhoz...

2014. ápr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Most jött meg az eszed.
2014. ápr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 _Dean_ válasza:
38%
Az összes vallás egy baromság, mindegyiket emberek írták. A katolikus egyház elismerte, hogy lehetséges a Földönkívüli élet, tehát bukott az Ádám és Éva demagóg baromság. Az univerzumban minden energiából áll, ez a részecsketudomány mai állása szerint is bizonyított. Olvasgass vonzás törvényével kapcsolatos dolgokat, ez az alap. A vallást meg felejtsd el!!
2014. ápr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Szóval kicsit visszatért a józan eszed, és most bánod, hogy nem vagy már teljesen agymosott?

Komolyan, ilyen embereket kihasználó és a szabad akaratukat nyíltan elvevő szervezeteket hogy engedhetnek működni?

2014. ápr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Jobb lenne a világ, ha az összes hasonló cipőben járó ember végleg megtérne, de jó nagy csendben, és jó távol az egészségesektől.
2014. ápr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

kérdező, legalább éltél, normálisan!

ezeket a szektákat kerüld el, mert romlást hoznak az életbe.

agymosást csinálnak, és sajnos sok ember még ezek ellenére is marad.

2014. ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Ne hallgas rájuk nekem sikerűlt, majd irok neked, csak vmikor később amikor lesz tőbb időm.
2014. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

"1.5 hónapig se ima, se böjt, de Biblia, se szombat, se gyüli, csak bűn."


Isten mégse tett veled/ellened/irányodban semmit...

2014. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ne feledd! :Jézus meghalt a kereszten szörnyű kínhalálban , csak MIATTAD , hogy majd lelki üdvösséged lehessen!!!Miért??? Mert SZERETETT!!!!!!!!!!Imádkozzál, valld meg bűneidet, és imád megghallgatásra talál!!!

"Nunc autem manet fidés, spés,cáritás,tria haec máior autem hís est cáritást"- "Ést most megmarad a hit, remény, szeretet, ez három közül legnagyobb a szeretet" ezt a tanácsot sose feledd el ! és ez a válasz mindenkinek szól !

UI.:Jézus szeret, Isten szeret , mi kell még? ...ja, és imádkozni fogok érted.. !

2014. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :)

Van egy "ajánlatom". Olvasd el a ZARÁNDOK ÚTJA című könyvet John Bunyan-tól és ha kiolvastad gyere ide vissza és írd meg,hogy mit értettél meg belőle,aztán majd beszélhetünk. :)

2014. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!