Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elvégeztem a szakmunkást,...

Elvégeztem a szakmunkást, lett egy szakmám, de visszamentem érettségire. Az azidő alatt kapott családipótlék, amit az érettségire való felkészülés közben kapunk, visszatérítendő, ha az érettségi nem sikerülne, vagy abbahagynám (személyes okokból)?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és mivel van egy szakmám, és a középsuli másodszakmának számítana, visszakéne fizetnem az adókedvezményt? 15e Ft volt a tandíj egy félévre, ami szerencsésnek mondható, és ez is csak a családipótlékból jött ki... szeretnék végre dolgozni, és a saját talpamra állni, de mindenki mondja, hogy az érettségi szükséges, és addig normális munkát se találnék.

2014. jan. 11. 15:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!