Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt szeretnem kerdezni, hogy...

Azt szeretnem kerdezni, hogy tortent velem valami es, hogy mit tudnek tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
ez mar a masodik eset volt...focizok egy csapatba es nemvagyok joba a technikai vezetovel mert regen ugy kezdodott hogy a 2 fia itt jatszik nalunk es ha valaki ismeri a focit akkor ugy mondom hogy 11es volt a meccsen es nem adtam oda az egyik fijanak hanem elrugtam en es pont felido lett. Bementunk az oltozobe az apja(technikai vezeto) elkezdett lehordani mindennek budos cigany meg ennel csunyabbakat mondani mikor kreor borom van es nem is vagyok cigany. Na tegnap volt a masodik eset, az ifi csapatunk kikapott es elkezdett ordibalni hogy igy budosciganybanda meg hogy csak a pofatok nagy focizni nemtudtok es en csak annyit mondtam hogy nemkene ilyet mondani mert egyikuk se olyan es elkezdett ordiballni mindenki elott h budoscigany vagyok takarodjak innen meg h visszarugdoslak anyadba de ez meg semmi, mikor felnott meccs volt beszelgetett a felnott cserekkel a kispadon es olyanokat mondott h ennek lesz meg bolytje h beszoltam neki mert h en nemtudom kivel huztam ujjat meg h meccsvegen szetveri a fejem meg azt mondta a tobbieknek h megfog olni meg megkesel, es az lenne a kerdesem h ilyenkor mit lehet tenni?
2014. ápr. 27. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha cigány vagy, szólsz a kis családnak. Ha nem, akkor semmit. Csak egy tanács: ebben az országban nincs szükség a focira addig, amíg ilyen "technikai vezetők" fiai, rokonai komaságból, haverságból akár valós tudás nélkül is egyáltalán csapat közelébe kerülnek.
2014. ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek.
2014. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!