Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogtam egy vakondot ma. Nem...

Fogtam egy vakondot ma. Nem szeretném bántani, de széttúrta a kertünket már teljesen. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

#kert #vakond #vakondtúrás #vakond ellen #vakondot fogtam
2012. máj. 15. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Vidd el valahová messzebbre.
2012. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tedd vödörbe, rakj rá földet, hogy otthonosabban érezze magát addig is, majd sétálj el egy közeli erdőbe, és ott engedd el!!!

Ne utcára, ne szomszédba, és még csak mezőgazdasági területre sem, nehogy ott kiszántsák... Erdő vagy műveletlen rét a legjobb!!!


Amúgy hgoy bírtad megfogni??? Légyzi írd le!

2012. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ööö nem tudom mi lehet az a vakond, mert ha mondjuk egy vakondokról beszélnél, hogy elfogtál egy vakondokot akkor valószínűleg azt csinálnám amit a második javasolt.


^^ :3

2012. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik! A kötekedés helyett inkább értelmeset írjál, köszi.


Úgy sikerült elkapnom, hogy láttam, hogy a kutya nagyon ugat valamit és kapar, és nem földön, hanem itt fent a teraszon, nem tudom hogy került ide szegény. Előreszaladt a vakond a sóderbe beásta magát, én meg lapáttal kiszedtem, majd a kutyám elkapta. Rászóltam, hogy ne bántsa és beleejtette egy vödörbe amit elé tartottam. Igazából így kaptuk el ketten.

Levittük a kert végébe és ott beleásta magát a földbe.

2012. máj. 16. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy messzebb kellett volna vinni, de ti tudjátok..:-)
2012. máj. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elég nagy a kertünk, végülis ott hátul elfér egy kis állat. Sajnáltam nagyon szegényt.
2012. máj. 17. 11:56
 7/10 Son ***** válasza:
25%

szerintem kötözd ki vágd fel a mellkasát (Y-on metszés) kicsit piszkáld a belső szerveit majd kalapáccsal vágd fejbe.


CSILLLLÁMPÓÓÓÓÓÓÓNIIIIIIIIIIIIIIIII <33333333

2012. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Beteg állat!
2012. máj. 24. 15:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Szegény csillámpónik, hogy egyes idíóták saját magukkal párosítják őket, de még jó hogy mindenki tudja..


..hogy a csillámpóniknak semmi köze ahhoz, hogy valaki egy ilyen degenerált, elmebeteg asz.

2012. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen mi a franc az a csillámpóni??
2012. máj. 25. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!