Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz ha...

Szerintetek mennyire gáz ha egy huszonéves fiú animéket néz?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
En huszoneveskent, ha olyan kedvem van, letoltok regi Cartoon Networkos vagy Nickelodeonos rajzfilmeket, ez miert lenne gaz? Oszinten ki nem szarja le, hogy mit nezel szabadidodben? Huszon X evesen ne az iranyitson mar, hogy mi ciki es mi nem. Foleg ilyen banalis hulyesegek teren..
2014. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kit erdekel, mindenkinek van valami hobbija.
2014. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen aminét nézel, pl Yugiót úgy nézni, hogy nemcsak nosztalgiából, hanem komolyan erős, de vannak ezerszer igényesebb aminék bármilyen korosztálynak
2014. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz nyugi. tesóm most 30 én 25 és ketten néztük tegnap a Narutot :D
2014. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én huszonéves lány vagyok és animét nézek. Szerintem nem gáz és az se érdekel ha mások szerint gáz.
2014. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
tegnap volt a mondocon, ott láttam nem egy korodbeli srácot akik imádják az animéket és amúgy teljesen normálisak
2014. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem akarom leírni az animéket, de a storyboard komplexitását tekintve nem túl acélosak. De aki egy Simponst néz vagy Boci és Pipit, ott záporoznak a finom, rejtett poénok, gyakran követni is nehéz, olyan egymásutániságban jönnek. Vannak tehát a valóságban felnőtteknek szóló animációk, meg vannak a tényleges gyerek/tinirajzfilmek, külső, rohanó szemlélő imádja összemosni, nem szabad pedig. Gáznak nem gáz, mindannyian vágyjuk a gyermekkor biztonságát valamilyen formában, de ne felejts el mellette olyan programokra járni, olyan tartalmakat nézni vagy hallgatni, amely a jelen szintedhez igazodik vagy túlmutat azon, hogy fejlődj. Mert különben visszafejlődsz, ha csak animéken élsz.
2014. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7-es. Itt inkább te vagy az, aki magadat leírod, a hozzászólásod ugyanis az animék nem-ismeréséről tanúskodik. Nem tagadható, hogy valóban rengeteg olyan anime létezik, amelynek a storyboardja, hogy a te kifejezéseddel éljek, nem túlzottan komplex. Ám vannak olyanok is, amelyekre ez abszolút nem igaz, úgyhogy érdemes lenne ebben az irányban még jobban kitágítanod a látókörödet, ugyanis létezik rengeteg komolyan elgondolkodtató, eszmei mondanivalóval rendelkező, komplex anime is. Komoly, felnőtt emberek, pl. magyarország egyetlen japán lakkművészetet gyakorló iparművésze is néz animét, kiválogatva a megfelelőket. A teljes anime kultúra ilyetén leírása, ahogy az a hozzászólásodból kiviláglik, annak felületes, és nem valódi ismeretéről árulkodik.

Egy 38 éves felnőtt, diplomás animenéző, akinek a fejlődését semmiben sem hátráltatták az animék.

Kérdező, mint láthatod, egyáltalán nem gáz animét nézni. Csak azok tartják annak legfeljebb, akik nem is igazán ismerik.

2014. ápr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
*Magyarország (természetesen, csak elírtam, de kijavítom, mielőtt valaki beleköt).
2014. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Látom, nagyon vehemensen kényszerülsz védeni hobbidat, a menekülési útvonaladat. Azzal kezdtem, te kis diplomás, érzelemirányított lény, hogy nem célom leírni, erre mit értelmezel? Hogy leírtam. Most erre mit mondjak. Van mélyebb karcolatú is, de kis szelet az és az átlag animenéző elvétve találkozik csak vele.
2014. ápr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!