Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még olyan huszonéves...

Van itt még olyan huszonéves fiatal aki emiatt zárkózik be?

Figyelt kérdés

Sosem voltam nyitott az emberek felé,ugyanakkor mindig megválogattam a barátaimat, és sose voltam nagy társasági egyén. Kiközösített voltam mindíg is-Voltak barátaim,akik szép lassan koptak le,míg végül kettő maradt,abból az egyikkel már rég annyira megromlott a viszonyom,hogy feladtuk a barátságot,de ő volt az egyik legjobb barátom. Most maradt egy barátom,és őis már akkoris a 2 legjobb barát közé tartozott amikor a másik is még megvolt. Szóval most ő az egyetlen megmaradt barátom,aki a legjobb barát is egyben. Nah ez érdekes mondat lett. :D ővele jól elvagyunk, de hiányzik magam mellől egy barátnő.. annyira vágyom rá,mégsincs önbizalmam,ezen a településen ahol élek nincs kedvem már ismerkedni,mert terjesztenek az emberről össze vissza,mindenki ismer mindenkit. Ezért nincs is egy olyan ismerősöm se akivel köszönőviszonyba lennék,csak a legjobb barátom. De én egy barátnőre is vágyom,és jövő év Szeptemberétől megyek továbbtanulni remélhetőleg. De addig is folyamatosan a bezártság,miközben élni szeretném az életem,és nem azon kattogni,hogy mennyi fiatal érzi jól magát. Elment az életkedvem,egésznap csak ülök a szobámba,és olvasok. Szeretek olvasni,eltereli a gondolataimat,de egy idő után az egésznapos olvasás nyomasztó.. meg itt a net,amin 10 perc alatt végigfutok, és néha egy két filmet megnézek.Januártól rendszeresen szeretnék sportolni is,mert egy darabig működött,és elterelte a sok kotyvaszt a fejemből,csak mostanra abbahagytam.Sok minden szeretnék csinálni,ugyanakkor nincs kivel. Mert a legjobb barátom sme kérhetem meg,hogy mindenhova jöjjön velem el ,meg nem akarom,hogy úgyérezze kihasználom.. Lehet sokatoknak tűnik panaszkodásnak,de azért irtam ebbe a topikba,hátha van még valaki aki hasonlóan érzi magát,és el lehet vele erről beszélgetni

20/F.


2013. dec. 16. 01:07
 1/7 A kérdező kommentje:
A haveromnak is vannak gondjai,nem akarom még a sajátjaimmal is zaklatni.
2013. dec. 16. 01:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de mért nem mész egyedül? Ahova mész ott már ott vannak azok az emberek, akik pont ugyanazért mentek oda, mint Te: mert érdekli őket az a tevékenység.

sokkal fárasztóbb mindig rábeszélni embereket arra, hogy akarjanak ugyanoda menni, mint Te, mint odamenni és ott összehaverkodni.

2013. dec. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az én szitum is hasonló. nem vígasz h rengetegen (és egyre többen) vagyunk így.
2013. dec. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megértelek, kérdező, én is eléggé zárkózott típus vagyok. Társaságban egyáltalán nem tudok normálisan ellazulni, csak ha 1 vagy 2 emberrel kell egyszerre beszélgetni. Ugyanúgy egy nagyon jó barátnőm van, de őt is ritkán látom. És rengeteg olyan dolog érdekel, ami másokat nem, ezért nekem sincs kivel elmennem egy csomó helyre. :( Szóval, ha gondolod, írhatsz privit, azt hiszem, értem a problémád :D Addig is, fel a fejjel!


20/L

2013. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Megértelek, én is ugyan így vagyok csak az én egyetlen barátnőm idén szeptemberben elköltözött az egyetem miatt szóval egy barátom sincs a városban... egész nap a szobámban vagyok, főleg a gép előtt, időnként elmegyek sétálni, de sokszor csak szarabbul érzem magam mikor látok pl párokat, boldog fiatalokat...


20/L

2013. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
melyik város? költözz nyugatra. pesten sok ember van, csak legtöbbjük idióta. székesfehérváron, győrben és ilyesmi helyeken vizonlag értelmesebb emberek vannak. sopron. szombathely. nézd ki a legnépsebbet, nézz ki egy jó iskolát és hagyd ott a múltat, nyisd ki a jövőd.
2013. dec. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is pont ugyanebben a csapdában vagyok mint te. Lenne kedvem menni szórakozni, meg hiányzik egy barátnő de egyedül valahogy nincs kedvem menni. Mintha mindíg csak várnék valakire. Sajnos nekem sincs túl sok barátom, de hát nem lóghatok folyton rajtuk nem? Néha pedig vágyok az egyedüllétre, a legtöbb korombeli nem ért meg.


19/F

2013. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!