Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell nekem azon bánkódni...

Miért kell nekem azon bánkódni, hogy retardált emberek élnek a földön?

Figyelt kérdés

Annyira nem bírom amikor idegenek beszólogatnak utcán, autóból kiabálnak vagy szimplán halálra ijesztenek. Annyira elkeserítő, hogy ilyenek léteznek... Én szégyenlem magam helyettük... :(

Már lassan félek kimenni az utcára a sok tapló miatt... :/

Nem ugrálok ki autók elé, inkább várok még a zebra előtt is, hátha siet vagy nem bír megállni úgy jön... Figyelek kereszteződésnél, hogy úgy álljak, hogy ki lehessen látni tőlem, pedig gyalog vagyok.

Nem öltözök qrvának, hogy azért szólogassanak be, nyáron meg ne már, hogy ne lehessek szoknyában az ilyen köcsögök miatt amikor el lehet pusztulni a melegtől. :/

Beszól valami köcsög akkor egy ideig visszafogom magam aztán ordítok annyira felháborít, hogy úgy érzik mindent megtehetnek és nekik ezt lehet. Elkeserítő... :(

23L


2014. ápr. 30. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Halál rájuk!
2014. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az ilyenek megérdemelnék... :/ senki nem teszi őket helyre...
2014. ápr. 30. 17:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem még senki nem szólt be, csak egyszer egy csöves az utcán. De az is részeg volt.
2014. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De te le szoktad őket oltani?
2014. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most vagy veled van a gond, vagy nagyon túlreagálod a helyzetet :D
2014. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha bántanak alap, hogy visszaszólok.., ne hagyjam már magam... Ritka alkalmakkor van ez, de rendkívül otromba dolog..., az ilyenért vissza kell vágni!
2014. ápr. 30. 23:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem kell félni tőlük,visszaszólsz,és halál rájuk,ennyi:)
2014. máj. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De utálok lesüllyedni ilyen görények szintjére... Meg több napig agyalok hogy miért kell ilyen szemétnek lenni. :/
2014. máj. 1. 08:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Na, azt hiszem, hogy én is ilyen vagyok. Képzelheted, hogy milyen érzés az, amikor elsuhan mellettem egy Audi terepjáró és bömböl belőle a "No Roxa Áj".


Nincs semmilyen mentális problémád egyébként? Depresszió, fóbiák, vagy bármi?

2014. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Repülőnapon a pánikroham jött rám a hangos zajtól. Ezen kívül nem bírom az igazságtalanságot és ha valaki szeret másokat lealázni.
2014. máj. 5. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!