Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van a facebook lájkoknak...

Van a facebook lájkoknak jelentősége?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról ha egy negyvenes éveinek végében járó férfi aktív fb közösségi életet él, és minden valamire való 20-30 év közötti nő képét lájkolja? Van ennek jelentősége vagy csak nekem esik rosszul hogy a férjem ezt teszi? Lájkol férfiaknak is, családoknak is, de ha egy szép lány profilképet változtat, a férjem egyből az elsők között van aki "tetszikeli".
2014. ápr. 30. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Az a "lájk" egy jó csajnál annyit jelent,hogy megdugnálak.

De amúgy nagy jelentősége nincs.Utcán megnézi a jó nőket neten lájkolja.

2014. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
lájkféltékenység, agybajos ez a társadalom
2014. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy totál nem jó a példa, és a gondolatmenetem, de azt vettem észre, hogy húgom is random like-ot nyom bármire, amin kicsit is megakad a szeme, ami nem untatja. Gondolom férjedet semmilyen lány nem untatja, és ha nem is jelent semmit számára, mivel mindenre like-ot nyom, ezeket a lányokat sem hagyja ki.
2014. ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Húzd ki a dugót és menjetek ki valamerre!

Én pasi vagyok Én is likolok minden női képet :) De Én nem töltök sok időt a facén.Amúgy jelentősége nincs,ez egy hülye funkció,ezt azért találták ki hogy rákattanjanak az emberek.Gondolj bele...Miért nincs dislike? Szóval ez egy szépen manipulált közösségi oldal,a férjed csatlakozott a táborhoz...most remélhetőleg megunja de azért lehet időben kikéne rángatni egy picit belőle és hasznosabb dolgokat csinálni,mert ez a netes élet nem élet....

2014. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Menj aludni, álmos vagy, azért agyalsz ilyen hülyeségeken.
2014. máj. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az egész like dolgot nem értem, pedig huszonéves vagyok.


Miért nem lehet csak megnézni a képet, jól megjegyezni, esetleg kiverni rá? Miért kell a másikkal tudatni, hogy neked tetszik? Ha egyedülálló emberekről van szó, csak-csak megértem, de ez így a szánalom netovábbja.

2014. máj. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért tartom kicsit szánalmasnak, és számomra megalázónak, mert a férjem idén lesz 49. Nincs bajom a lájkolással, tegye azt a barátainak, jó ismerőseinek, családoknak stb. De hogy 20-30as nőknek a képeit nézegesse és lájkolgassa, ráadásul mindig és több kiscsajnak nekem kicsit sok. És mindig a mutatós lányok képeire cuppan rá. Oké, megnézheti, de sok csaj félreérti és nemegyszer hallottam vissza hogy beszélték a nők egymás között hogy mennyi pasi rákattant a képeikre, köztük a férjem is. 45 éves vagyok, én nem leszek már olyan mint a huszonévesek, de nekem ez borzasztó rosszul esik, nem csak az hogy lájkolgat, hanem hogy a csajok félreértik és kapom a lesajnáló nézéseket az utcán. Szóltam a férjemnek hogy a fb közösségi életet szorítsa kicsit vissza, de nem teszi. Ja, és ezek mind olyan nők akikkel - elméletileg - még csak jó ismerősi kapcsolatban sincsenek, inkább olyanok akikkel találkozott 2-3szor. Elvileg. Gyakorlatilag meg nem tudom már kivel milyen viszonyban van. Egyébként sokat kirándulunk és vagyunk együtt, de érezhető a kapcsolatunkba a feszültség is.
2014. máj. 1. 10:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Van jelentősége. Halálunk után az összes profilunkra kapott lájkból tudunk vásárolni a túlvilágon magunknak telket, házat és egyéb dolgokat, olyan, mint valami virtuális pénz. Különben meg abszolút nincs jelentősége. Legalábbis számomra.

Nem most van a férjednél a kapuzárási pánik? Akkor szoktak megbolondulni a férfiak. Most élheti a második fiatalkorát a férjed. Azt látja, hogy a fiatalabbak körében ez a "menő", és azzal, hogy lájkolgat mindenfélét, próbál ő is úgymond fiatalnak tűnni.

2014. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
3-4 éve fbzik, kb 1 éve vettem észre hogy minden valamire való csaj képére rácuppan. EGyébként az előtted íróval tökéletesen egyetértek hogy miért kell tudatnia a férjemnek nyilvánosan h tetszik, nézze meg, jegyezze meg hogy jó nő, és ennyi. De ezzel gyakorlatilag biztatást ad a nőnek a like, és olyan mintha várná a férjem ezzel hogy a csaj valamit lépjen felé, hisz ő jelezte virtuálisan hogy neki "bejön".
2014. máj. 1. 10:48
 10/11 A kérdező kommentje:
Kapuzárási pánik? Gondoltam rá, nagyon jó képű a férjem - igaz minden nő ezt mondja a sajátjáról - de azért nem olyan már mint 20 éve, ezt ő is tudja. Még mindig sármos, jó pasi, és tudja hogy bejön a nőknek, rengetegen ismerik, úgy látszik kell neki a megerősítés hogy jó pasi. Ha feltölt egy képet magáról egyből rákattan minden kiscsaj - pont azok akiknek ő is likeol.
2014. máj. 1. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!