Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik hibádat tartod a...

Melyik hibádat tartod a legsúlyosabbnak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 15:03
 1/7 anonim válasza:
100%
Lustaság, halogatás.
2014. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A rossz tulajdonságok mellett, jöhetnek konkrét esetek, amikor rosszul döntöttetek.
2014. máj. 1. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:

nem tudom befolyásolni az embereket


ha ügyeket intézek, vagy szívességet kérek, vagy meg akarok tudni valamit, velem senki nem segítőkész, sőt, valahogy csak azt tudom elérni, hogy még keresztbe is tesznek, vagy ki akarnak használni, vagy engem faggatnak ki olyan dolgokról, ami magánügy.

2014. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Ez inkább úgy hangzik, mintha mások hibájáról beszélnél. Mi az, amit te rontasz el, és mondjuk mások szerint is meg te szerinted is elrontottál?

2014. máj. 1. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Lustasag es makacssag. Igaz, az utobbit a jo tulajdonsagaim kozott is felsorolnam, segit a celjaim elereseben.
2014. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kishitűség. Könnyen megsértődök, megbántódok, ez ilyenkor vagy meglátszik rajtam vagy visszahúzódom.
2014. máj. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

külső hibák közül a nagy orromat

belsőből pedig azt, hogy lusta vagyok, önfejű, sértődős (mondjuk erről épp most próbálok leszokni), és iszonyatosan szeretethiányos...sőt, talán ez utóbbi a legfeltűnőbb...

2014. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!