Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt tudom hogy a "nyilasok"-na...

Azt tudom hogy a "nyilasok"-nak Szálasi Ferenc volt a vezetöje Magyarországon. De ki pártján álltak és kik voltak ők?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Hitler pártján álltak.
2014. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Esetleg elolvashatnád pl. ezt:

[link]

2014. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nácik mellett álltak. A jobbik meg a náci felépülési mintát követi, amit a nácik az 1930-as években csináltak. Lépésről-lépésre.
2014. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

# 3:

Azért ne túlozzunk... A Jobbik szerintem cserkészcsapat a nyilasokhoz képest.

2014. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasonlítsd össze az 1930-as náci párt kitűzött céljait és programjait, és ahogy bekebelezte a közép-és munkásosztályt anno, és most a Jobbik pártprogramját. Elfogsz csodálkozni, mert egyforma. Nézz utána a témának.
2014. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 5:

Akkor te meg csodálkozz el azon, hogy rengeteg dolgot átvett a Fidesz a Jobbik programjából... Még mindig azt mondom, hogy a Jobbik egy mérsékelten jobboldali párt.

2014. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Ezt mindenki tudja, de a náciknak nincs helye a Magyar Parlamentbe. Sőt sehol, ahol normális emberek élnek.
2014. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valóban nincs. De még mindig nem értem, hogy hogy jön ide a Jobbik. Mérsékelt jobboldali párt... Nem nácik.
2014. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
De nácik.Ugyan abból a fajtából, akik egykor Németországban voltak, csak még óvatosabbak.
2014. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!