Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy 2006 után...

Hogy lehet az, hogy 2006 után Gyurcsány Ferenc még mindig életben van és Magyarországon él?

Figyelt kérdés

Amikor voltak a zavargások, akkor kisebb voltam és nem nagyon értettem,hogy mi van, miért verik meg az embereket az utcán és ma megnéztem azokat a felvételeket és nagyon durvának találtam. Ártatlan embereket vertek agyon az utcán úgy, hogy a fejük betört és olyan aggresszív érzések jöttek belőlem elő, amikor ezeket láttam, ha láthatnám Gyurcsányt akkor minimum eltörném mindenét ezek után a disznóságok után. Nagyon sokkoló volt ezt látni nekem felnőtt fejjel és amit egyáltalán nem értek, hogy hogyan lehet az,hogy

nyugodtan él tovább Magyarországon és politizálhat tovább. És miért nem segített a nagy liberális EU nekünk? Akkor már tagok voltunk...Ezeket egyszerűen nem értem...


És bocsánat a helyesírási hibákért, de telóról nehéz írni.


2014. febr. 19. 21:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%
mert ez a bohoc csak egy báb volt ebben az egész játékban.tudod jól hogy ezek a bénák a parlamentben csak vannak egyszerüen és más kivül álló hatalom irányitgatja az egész bünszervezetet.na,azért van még meg ez a szerencsétlen is ,mert ilyen tökös ország ez.
2014. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%
1. honnan veszed ezt a sok sületlenséget?
2014. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
59%

A kérdésedre válaszolva.

Ő nem randalírozott és csak egy beszédet tartott amiből kiragadtak 1 mondatot.

Így nem értem a kérdésed.Miért ne maradhatna az országban és miért is ne politizálhatna?

2014. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
34%
A liberális EU csak akkor segített volna, ha a tüntetés azért lett volna, hogy az ő ideológiai szekerüket tolja az ország.Lásd, Ukrajna.Az ellenzéket támogatja az EU, pedig ott is vannak elég agresszív, törő-zúzó alakok.
2014. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 tetro ***** válasza:
62%

Kik és kiket és hol vertek agyon? :D És ennek pontosan mi köze van Gyurcsányhoz?

Hogy hogy nyugodtan él tovább? Mert mégis mit kellett volna tenni vele? Feldarabolni? Meg mégis te miért is érzed felhatlmazva magad, hogy valakinek eltörd mindenét? Kételkedem a felnőtt fejedben...

2014. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

2006-ban voltak nagy tüntetések a kormány ellen vagyis Gyurcsány ellen, ha jól tudom ami igazából egy 56-os megemlékezés volt. Erre a rendőrség brutális modón verte agyon az embereket és olyan embereket is megvertek akik csak az utcán voltak. És ez Gyurcsánynak a hibája. Erôszakkal hallgatatták el az embereket


Ha nem tudod, hogy miről beszélek, akkor üsd be a Youtubeba,hogy: demonstartionen in Budapest 2006, zavargások Budapesten 2006 és ott majd látni fogsz mindent.

2014. febr. 19. 21:49
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
Na, na, azért kissé legyünk tárgyilagosak. Azért ugye nem lehet népfelkelőknek nevezni azokat az embereket, akik csak úgy nekirontanak egy mindnyájunk pénzén fenntartott közintézménynek és randalírozás közben elkezdik felgyújtani. Bizonyára voltak úgy csak az utcán arrafelé ártatlan sétálgatók, de érdekes módon hogyan verődött össze egy csak csőcseléknek nevezhető banda éppen az inkriminált területen ?
2014. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 tetro ***** válasza:
56%

21.49

azt írtad embereket vertek agyon. leszel szíves ezt az állítást igazolni, mert én nem tudok halálos áldozatról.

de én kinn voltam a tüntetéseken. gondolom te nem... de videót mondjuk könnyen találhatsz róla, hogy nem békés tüntetőkről, hanem java részt csőcselékről beszélünk. mert a békés tüntetők hazamentek a huszadik felszólítás környékén. gondolom te azt sem láttad, amikor a békés tüntetők ártatlan emberek autóit gyújtották fel, amikor több milliónyi műszaki cikket loptak el az MTVA-ból, de még a büfé készleteit is kifosztották. amikor az Andrássyn lángolt barikádként a balettintézet állványzata. amikor út közben minden kukát felgyújtották az ökrök... bizonyára ez mind a tiltakozás része volt. meg amikor vadászcsúzliból diónyi anyákat lövöldöztek a rendőrök közé...

2014. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Egyszerű.. mert nem volt rendszerváltás, a volt kommunista elit irányít jobb és baloldalon is. Úgy verték le a forradalmat, mint 56-ban. Nem csak magyar rendőrök szolgálták ki az idegen hatalmat, izraeli titkosszolgálat emberei is itt voltak. Magyarország továbbra is gyarmat, elmentek a tankok, bejöttek a bankok...
2014. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 tetro ***** válasza:
31%

21.55

és a bankok mégis hogyan tartanak téged sakkban? a havi 300 Ft-os számlavezetési díjjal? :D

2014. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!