Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem hiszik el az emberek...

Miért nem hiszik el az emberek, hogy érdekből szinte bármit megtesznek egyesek?

Figyelt kérdés
Itt például arra gondolok, hogy sokan azt hiszik, hogy a gyógyszerek milyen jók és bele se gondolnak, hogy ez a rengeteg mellékhatás lehet, hogy nem véletlen...

2014. máj. 3. 18:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És például, az is jó üzleti fogás, ha csak tünetet kezelnek és nem gyógyítanak, mert akkor sokkal tovább fizet a beteg. A konkurens cégekkel lebeszélik, hogy mindenki ezt csinálja, ha vki még se azt elteszik láb alól. Ezért úgyse fog senki szólni, mert akkora pénz van belőle, hogy bárkit lefizetnek.
2014. máj. 4. 11:10
 12/16 anonim ***** válasza:

Nézz utána mi a különbség az akut és krónikus betegségek között! Bocs de csodát tenni mi sem tudunk, azt amit ti hosszú-hosszú évek egészségtelen életmódjával tönkretesztek, már nem nagyon lehet visszahozni. Ami gyárilag rossz, azt pedig nem lehet csak úgy kijavítani. Az emberi test nem egy autó! Ez az érvelés is amit most próbálsz elindítani, abból eredeztethető, hogy nagyjából semmit nem tudsz az emberi test működéséről, az anyagcseréről, a vérnyomás szerepéről, a cukorháztartásról stb.

Továbbá nem éri meg a jó gyógyszereket visszatartani, hiszen 15 évig gyémánt árban lehetne őket eladni.

2014. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ja, de az akutot is elhúzni 2-3x-osára az 2-3x-szor annyi profit.
2014. máj. 4. 14:28
 14/16 anonim ***** válasza:

"Ja, de az akutot is elhúzni 2-3x-osára az 2-3x-szor annyi profit."


Én most fejeztem be a vitát.

Öreg, te jobb, ha nem pofázol bele sem az orvoslásba, sem a gyógyszeriparba, mert rohadtul nem értesz hozzá. Se a gyógyszerekhez, se az orvosi ellátáshoz. Írhatnám itt a baromságaidra a válaszokat, de tudod mit? Nem éri meg, mert csak felhúzom magam rajta. Nem kell gyógyszert szedni, és meg lehet dögleni otthon. Ilyen egyszerű a helyzet, és akkor nem kell semmiért a csúnya, gonosz gyógyszergyárakat hibáztatni! Van nekem, jobb dolgom is, mint összeesküvés elméletes hülyékkel vitatkozni az interneten, akik egy épkézláb érvet, vagy bizonyítékot nem tudnak felmutatni a baromságaik mellett.

2014. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ok.
2014. máj. 4. 17:23
 16/16 anonim ***** válasza:

ha csak tünetet kezelnek és nem gyógyítanak, mert akkor sokkal tovább fizet a beteg.

Mondom én, te vagy az élő példa rá.De lehet csak félre kezeltek?

2014. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!