Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha engem 10 éves koromban...

Ha engem 10 éves koromban szexuálisan zaklatott egy idős férfi akkor, most 25 évesen tehetek feljelentést vagy már késő? Csak értelmes valaszokat! Köszi 25/L

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 14:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
Sajnálom de ezzel már elkéstél.Ezt már akkor a szüleidnek kellett volna megtennie.
2014. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Késő. Nem szoktam pszichológust ajánlgatni, de ez az, amikor nagyon nagy segítség lehet az életedben, kérjél egy jó pszichológustól segítséget.
2014. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit értesz zaklatás alatt?!
2014. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi vitt rá arra, hogy 10 évvel az eset után tennél feljelentést?
2014. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15
2014. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Anyunak elmondtam ,de akkoriban még volt felesége az illetőnek aki szívbeteg volt így nem lett semmi sem csinálva.A zaklatás alatt azt értem behívott a garázsba vagy valami helység volt és elkezdett tapogatni és simogatni a ruhámba nyúkált meg lehúzkodta rólam a ruhát de aztán kifutottam ,többet soha nem álltam meg neki feltem tőle,de am semmi bajom nem kell pszichologus.De amúgy ez akkor zaklatás volt? Vagy mi volt? Lehet régen amikor történt nem is számított semminek? Mármint ez csak egyszer volt így akkor nem is lehetett volna akkor sem feljelenteni?
2014. máj. 4. 14:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Nemrégiben az x-man filmek rendezőjét vádolták zaklatással 15 évvel az eset után.érdemes utána nézni.per van belőle.
2014. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az vitt rá hogy nemrég költöztem vissza arra a helyre ahol ez történt és így elég sokszor látom ,idegesít ha látom
2014. máj. 4. 14:59
 9/11 anonim ***** válasza:
a te tízéves lelkednek zaklatás volt, és érdemes lenne alaposan feldolgozni. Akár úgy, hogy egy nagyon megértő embernek sokszor elmondani, részletesen minden szag, szín hőmérséklet stb tehát rekonstruálva a helyzetet. A hallagató csak hallgat, ne mondjon semmit. Ki kell hozni, ott van az, ha most csak úgy eszedben van.
2014. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Jogilag semmit nem tehetsz. Akkor kellett volna, ez nem Amerika! Gondolj bele, feljelentenéd, ő meg feljelentene téged rágalmazásért. Semmi bizonyíték nincs a kezedbe. Most már felejtsd el. Egyébként nagyon sajnállak és együtt érzek veled.
2014. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!