Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés? Illetve, valahog...

Milyen érzés? Illetve, valahogy meg lehet találni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki már túlesett esetleg egy szívműtéten? Konkrétan arra gondolok, hogy megkapta más szívét? Milyen érzés? Ugyan olyan mint előtte? Vagy valami fura érzés azért? Csak azért érdekel, mert nemrégiben egy barátom meghalt, és a szívét odaadták valakinek... És valahogyan meg lehet találni az illetőt aki megkapta a szívét? Van rá mód? Vagy ez teljesen titkosítva van? Annyira szeretnék vele megismerkedni:c Szóval ne gondoljatok bolondnak vagy valami, csak nagyon érdekel, mert mostanában ez foglalkoztat...:( ha lehet értelmes válaszokat várok, nem pedig beszólogatást.. köszönöm! 16/L

2014. máj. 4. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem biztosan utána járhatsz valahogy ;) de nem hiszem hogy bármi lesz abban az emberben a barátodból :( szóval ez a másik szív nem változtattam meg
2014. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, azt gondolom. tudom, hogy hülyén hangzik de azért egy része mégis él még...
2014. máj. 4. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!