Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valahogy leküzdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Hogy lehet valahogy leküzdeni a féltékenységet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Arról van szó,hogy én és a barátom már több mint egy éve járunk.Annyira féltékeny természetünk van,hogy kiakadunk,ha a másik lájkol facebookon egy másik ellenkező nemű lányt/fiút,mert egyből azt hisszük,hogy akkor bejön,tetszik az illető neki és épp ezért sose lájkolunk semmilyen más elenkező neműt magunkon egymáson kívül.Mit tegyünk?Én akárhányszor lájkolnék valakit,mindig eszembejut,hogy nekem sem esne jól,ha ő ezt csinálná és ezért én sem lájkolom :/ Van valami tippetek ez ellen?

2013. nov. 24. 18:59
 1/9 zotanbro ***** válasza:
korotok?
2013. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mitszámít az?ugyan ez van a 30éveseknél is...amúgy én 20,ő 21
2013. nov. 24. 19:06
 3/9 zotanbro ***** válasza:
toroljetek magatok facebookrol.. mert ez nevetseges.
2013. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor mindenki,akinek ilyen problémája van,törölje magát?ez egy berögződés...nem tehetünk róla,valami "orvosság" ez ellen van?pszihológiailag hogy lehet ezt magunkban letisztázni,hogy ne legyenek ilyen problémáink?
2013. nov. 24. 19:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Pszichológiailag pl. úgy, hogy elmentek pszichológushoz.
2013. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de ne gyertek már ezzel...a városban nincs egy normális pszihológus sem...amúgy is van erre "gyógymód",szerintem kell legyen,és épp ezért fordultam ehhez az oldalhoz...itt mindenki a saját maga kis problémájára próbál találni megoldást,nem kell leszólni senki sem se pedig tenni az észt!egyéb hozzászólásoka várok :)köszi
2013. nov. 24. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért viselkedünk így, mert nem értjük, főleg hogy már megtudtuk a koraitokat, huszonévesen, hogy egy facebook like miatt féltékenykedtek. Ha mentek az utcán párodat megnézi egy nő, Te elkezdesz hisztizni? Abszolut gyerekes. És egy pszichológus lehet segíteni tud nektek, mert talán több türelme lesz hozzátok.
2013. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez csupán féltékenység!hogy lehet a féltékenységet leküzdeni?
2013. nov. 24. 19:22
 9/9 anonim ***** válasza:
önbizalomnöveléssel
2013. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!