Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire szívesen mennétek be...

Mennyire szívesen mennétek be egy egyiptomi piramisba, megnézni milyen belülről?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, mert úgy fognám fel hogy többet vagy nem lenne lehetőségem, vagy szerencsém megnézni.

21F

2014. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Különösebben nem izgat, de egyszer megnézném. 20/F
2014. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

van egy ilyen"nagyon gazdag vagyok, semmi nem érdekel" féle haverom.

mesélte hogy befizettek egy egyiptomi útra a csajával és elmentek, persze a piramis volt a fő célja az egésznek.

azt ebből mi lett?

egész nap a szállodában hemperegtek, a strandon voltak, meg kairóban shoppingoltak.

piramis pedig elnappolva!

szép kirándulás lehetett!

2014. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát fene nem menne most Egyiptomba.
2014. máj. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon, mivel szeretek utazni, és egy ilyen különleges kulturális látványosságot, mint a piramis, semmiképp nem hagynék ki!
2014. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Klausztrofóbiás vagyok, nem is kicsit. Maga a piramis, a hieroglifák a falon érdekelnének, de nekem ez akkora stressz lenne, hogy valószínűleg nem tudnám élvezni.
2014. máj. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen elmennék. Érdekel a kultúra, a hieroglifák, meg a sírkamrák, meg még egy csomó minden :D
2014. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én már voltam benne, de lemennék mégegyszer.
2014. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!