Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kiderült, mégis a szkeptikus...

Kiderült, mégis a szkeptikus gondolkodóknak volt igazuk. Kiderült az egyiptomi piramisok építésének a titka! Ufo-rajongók, erre mit szóltok?

Figyelt kérdés

Az index hozta ma le a tudományos cikkei közt, de külföldi lapokban is utána lehet olvasni.

Nem ufo/idegenek voltak jelen az építésénél, és nem használtak antigravitációs technikát, meg semmit, mert akkoriban semmi ilyen nem volt!

Egyszerű dolog az egész, ahogy a cikkben le is van írva, hogy a köveket odavontatták, és utána rámpa segítségével vitték feljebb és feljebb.

Ahogy a kamrákban a képeken is van!

A cikk leírja, hogy eddig mit gondoltak tévesen.


[link]


Én ezzel kívánok tartalmas olvasást, és ezentúl felelősségteljes gondolkodást azoknak akik ezt az ufo témát,még mindig éltetni akarják!



2014. máj. 4. 15:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%

Oké, te meg ezt nézd végig :

http://www.youtube.com/watch?v=EOvkFLK1fn0

Híres matematikusok, építészek, történészek és csillagászok közreműködésével készült, szóval nem gagyi !

2014. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Annácska, neked az exopolitika szó semmit nem mond?

Híres emberek, tudósok, kutatók vannak a fizetési listáikon.

Csak azért hogy egy utópiát, az ufokat még életben tartsák, néha lehetetlen mesékkel mint amit belinkeltél videót, már régebben láttam.

Szóval elkellene fogadni, amit a tudomány mond, és nem az ellenkezőjét állítgatni, mesékben hinni!

2014. máj. 4. 15:54
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Én nem hiszem, hogy ufók építették a piramisokat, de hiszek a földönkívüliekben sztem léteznek annak ellenére, hogy sokan nem hiszek bennük én tanúja voltam egy földönkívüli észlelésnek nem hiszem, hanem tudom hogy léteznek. :D
2014. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%

Úgy bírom az ilyen "mindent elhiszek amit felülről mondanak" embereket . A tudomány is megrendelésre dolgozik, a vízzel hajtott autót is rég feltalálták, de szerinted miért nincs forgalomban ? Vagy az AIDS ellenszere is rég megvan, csak ugye jobban megéri a gyógyszegyáraknak 50féle pirulát eladni, mint csak egyet ... Nézz már szét egy kicsit és vedd le a szemellenzőt .

A piramisokra visszatérve, ahány egyiptológus annyi elmélet, na bumm . És ha tényleg megnézted volna a videót amit linkeltem, akkor tudnád, hogy semmilyen földönkívüliekről nincs szó benne, hanem matematikai dolgokról és összefüggésekről . De mindegy is azt gondolsz amit akarsz, ha neked jó a hivatalos álláspont, mint hogy saját magad agyalj rajta oké, te dolgod ... Csak legalább tisztelj meg azzal, hogy megnézed ha vidit, mert én is elolvastam a te cikkedet .

2014. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

szkeptikus gondolkodóknak NEM volt igazuk ! Az egyiptomi piramisokról mi ufológusok is azt mondjuk, hogy az egyiptomiak tákólták össze, annyira szabálytalan fércmű, csak az első a nagy piramist építették az idegenek !


Az annyira szabályos, pontos, mestermű,hogy ma se tudnánk megépíteni, nemhogy az egyiptomiak, nembeszélve róla, hogy a sfinx 15 ezer éves, jóval az egyiptomiakat megelőzni ! A nagy piramis is akkor épűlhetett, hogyan építhették volna az egyiptomiak, ha még sehol se voltak?

2014. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%

Ó, ismét megfejtették a piramisok építését?

Hányadszorra is már? Bárcsak annyi pénzem lenne, ahányszor már "rájöttek", igen csak gazdag lennék!


Ez kb. ugyanaz mint amikor minden évben "rájönnek", hogy mire használták a Stonehengét. Persze minden évben másra :))


Félre értés ne essék, szerintem nem az ufók emelték, de nem is úgy csinálták ahogy a régészek mondják.

Szerintem ez egy "elveszett" technológia. Más korszak volt, más emberek, más gondolkozás. Másként csinálták. Érdekes módon, mikor próbálkoztak a piramis építéssel a modern korban, mindig elbuktak és nem tudták felépíteni. Német cég is próbálkozott, sikertelenül. 70-es években japán csapat is. Abbahagyták, nem sikerült.


De ha még nem is a nagy építményeket nézzük, ott vannak a Puma Punku kőblokkok. Elkezdik sima egyszerű szerszámmal csinálták.

[link]

[link]

De érdekes módon SOHA egyetlen egy videót sem láttam, ahol sima egyszerű szerszámokkal ilyet csináltak volna, hogy alá is támasszák azt, amit dogmatikusan állítanak az elméletekben. Ehez nem kell pénz, csak idő. Kőműves, vagy tudós vagy bárki, aki felállítja az elméletet, fogja a két kis kezét és csinálja meg. Ha fél évbe telik akkor fél év alatt csinálja meg. De támassza is alá amit mond.


Ez az exopolitika pedig gyenge érv, mindenkire ráfogod ezt a jelzőt, aki nem azt állítja, mint amit te. De tessék, a stáblistából linkelj be mindenkit alátámasztással, hogy exopolitikához van köze. Nem mintha jelentene bármit is.

Ha szkeptikus vagyok és ilyen elméleteket írok le, majd csatlakozok a CSISOP-hoz, akkor azt jelenti, hogy a CSISOP fizeti az elméleteim és írásaim? Nem. Ez azt jelenti, hogy benne vagyok egy "klubban". Kész.


George Adamski

2014. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 nemelfogult ***** válasza:
93%

"Kiderült az egyiptomi piramisok építésének a titka!"

"...mégis a szkeptikus gondolkodóknak volt igazuk?"


Tény, van aki szerint legalábbis a három nagy piramist, de legalábis a híres nagy piramist a földönkívüliek építették.

Én nem hiszek ebben, de a 20 év alatt fáraó sírnak épült "tudományos" változatban sem. Nevetséges, hogy ezen, a józan ésszel szinte semmivel nem támogatható verzión az egyiptológia nem hajlandó változtatni. Nem csoda, hogy egy sor, talán ugyanennyire hihetetlen ellen verzió fejlődött ki emiatt a tehetetlenség miatt.


Az index cikk... érdekes, ha felületes cikket (pl. paranormal) tesz be valaki, akkor beindul a parfosozás, de az index semmitmondó (szintén pontos adatokkal, nevekkel, stb. nem ellátott) cikke komoly érv lesz hirtelen.


Aki veszi a fáradtságot, akár egy hétvége alatt is komolyabban megismerheti annak a nagy mennyiségű infonak legalább részleteit, ami után egy ilyen cikk, ha elgondolkodtató is lehet, de nem oldja meg a problémák vagy rejtélyek még tizedét sem.

A nagy piramis nem csak 2.000.000 kő egymásra dobálása. Olyan kifinomultság, tervezés, matematika és más tudományok rejlenek az első látásra egyszerű megjelenés mögött, ami elképesztő.

De, ha csak a primitív 2 millió min. 1 tonnánál nehezebb kőnél maradunk és elfogadjuk az indexben említett technológiát, akkor is bejban maradnak a jelenlegi egyiptológia nézetei, mert (mint ahogy azt már 100+1-en bizonyították) logisztikailag lehetetlenség lett volna 20 év alatt felhúzni.


Adamskival vagyok hasonló véleményen. A legtöbb jel egy rég eltűnt, elfelejtett, nagyon fejlett kultúrát sugall. És ők valószínű más technológiával érték el az eredményeiket, nem 2 millió követ kézzel kibányászva, kézzel, rossz eszközökkel megformálva, 20 éven keresztül egy szünnap nélkül, napi többszáz ilyen monstrumot vízzel locsolgatva szállítva vittek oda, húztak fel. Nem.

2014. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

"A tudomány is megrendelésre dolgozik, a vízzel hajtott autót is rég feltalálták, de szerinted miért nincs forgalomban ? Vagy az AIDS ellenszere is rég megvan, csak ugye jobban megéri a gyógyszegyáraknak 50féle pirulát eladni, mint csak egyet ... Nézz már szét egy kicsit és vedd le a szemellenzőt."


Mondanám, hogy te meg vedd már fel az észt adó szemüveget, csak sajnos olyan nincs.. :D

1. TE honnan tudsz róla, hogy feltalálták a vízzel működő autót meg az AIDS ellenszerét, ha eltitkolják?

2. Ha TE tudsz róla, akkor viszont rajtad kívül még rengeteg ember is, ergo nem titok, tehát bárki megcsinálhatná, mégsem teszik.

3. Pont hogy k.u.r.v.a nagy biznisz lenne vízzel hajtott autót árulni, mert kb. a föld összes autóját lecserélnék arra, így aki először kezdené gyártani, az 100x annyi pénzt összeszedhetne, mint Bill Gates.. ugyanez igaz az AIDS gyógyszerre is.

2014. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8as, ezt bizony jól látod!

Bírom ezt hogy ilyen meg olyan titkos, de azért a legutolsó ember is tudja, persze csak a netről, konteós, meg egyéb oldalakról.

Na hagyjuk már ezt a hülyeséget!

2014. máj. 5. 14:46
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem nagyon jártam az összeesküvés elméleteknek utána, de tegyük fel, hogy a vízzel hajtható autó igaz.

Ezt írjátok nagy egyetértéssel:

"Pont hogy k.u.r.v.a nagy biznisz lenne vízzel hajtott autót árulni, mert kb. a föld összes autóját lecserélnék arra, így aki először kezdené gyártani, az 100x annyi pénzt összeszedhetne"


Igen. Aki elkezdené gyártani. Csak hogy nem számoltál a különböző vállalatokkal és cégekkel, akiknek nem ebben van a biznisz, hanem az olajban. Ergó ilyen erővel egy csomó cég csődbe mehetne, azt meg ki akarja? ;)

Na meg akkor a mostani és régi autókat, motorokat is dobhatnák a "kukába", mert az olajjal, benzinnel megy, nem pedig vízzel.

Kőolajat finomítva több ezer terméket dobnak piacra.

Szerinted ennyi mindent ki vállalna be a multimilliárdosok közül, csak azért, hogy Neked jobb legyen és olcsóbb?


George Adamski

2014. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!