Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen elegem van, és nincs...

Teljesen elegem van, és nincs akinek elmondjam, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Épp azért van elegem, mert senkire se lehet számítani, senkiben sem lehet megbízni. És mivel senkire sem tudok számítani, és nincs akiben megbízhatnék, ezért nincs is kinek elmondanom, és ez kicsit kilátástalanná teszi a helyzetet : P
2014. máj. 5. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezért van a Gyk :)
2014. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi is lenne velem nélküle ;)
2014. máj. 5. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:

hát igen... itt vannak olyanok, akivel tök jól meg tudod beszélni a dolgokat, és ad egy másik nézőpontot is :)

Amúgy milyen problémáid vannak?

2014. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát, lényegében az, hogy nem bízok meg a családomban, és nem is számíthatok rájuk úgy, ahogy kellene. én magányos farkas vagyok, és olyan típusú, aki "inkább megcsinálom magam, minthogy segítséget kérjek" féle, de sajnos anyagiak miatt úgymond egymásra szorulunk. Én legszívesebben egyedül élnék, mindent meg mindenkit letojva, de nem valósíthatom meg, mert egyhamar éhenpuszulnék (bár talán az se érdekelne). Így viszont olyan "értékrend"-dekkel meg nézőpontokkal stb-vel kell együtt élnem, ami lehúz a p/csába, és csak konfliktust generál.
2014. máj. 5. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:

nos.. azzal amit először írtál, azzal nem vagy egyedül, az tuti :)

Amúgy mennyi idős vagy? HA már van szakmád, és/vagy állásod, akkor semmi akadálya, hogy a saját lábadra állj.


Hmm.. értékrend.. ja, az nekem is kicsit másabb mint családon belül.. :D

múgy mennyi idős vagy, ha szabad kérdeznem?

(ha gondolod innentől mehet privátban, ha nem publikus a dolog.)

2014. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
privátozni nem szoktam, gyakorin "nyílt felületen" kommunikálok. ezért mindig úgy fogalmazok, hogy kommentekben elférjen (ha én teszem fel a kérdést :D )... 22 vagyok. hát, gyanítom, hogy nagyon prosztó melóim lesznek, mert az egyetemet nem fogom birni befejezni, mert nem megy, hiába erőlködöm. szóval lakbér+rezsi meg remélhetőleg annyi ennivaló, hogy ne pusztuljak meg xD ...
2014. máj. 5. 21:30
 7/7 A kérdező kommentje:
szakmám nincs, gimnáziumot fejeztem.
2014. máj. 5. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!