Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogos, hogy az internetes...

Jogos, hogy az internetes ismerősöm akivel már kb. fél hónapja beszélek, azt mondta nem is ismer engem?

Figyelt kérdés
Pedig már sokmindent megbeszéltünk, egy a hobbinkkal foglalkozó oldalról ismertem meg. Képet is láttunk egymásról meg minden. Akkor miért nem tart ismerősnek?
2014. máj. 7. 01:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem találkoztatok. Messziről jött ember meg azt mond, amit nem szégyell!


2 hetes netes ismeretség után? LOL

2014. máj. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez fura.Beszéltetek és letagadja hogy ismer ?:D


Hagyd a francba ilyen emberekkel nem éri meg foglalkozni.

2014. máj. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen értelemben mondta.

Én nem jelölök be ismerősnek olyat, akiről tudom ugyan, kicsoda, de akit nem ismerek az életből.

2014. máj. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alaque ***** válasza:
100%
Te jóóóó ég! Már fél hónapja társalogtok? Az ám az ismertség! Biztos rettenetesem arrogáns egy bunkó lehet, hogy két hét ismertség után nem tart a puszipajtásának. :)
2014. máj. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van, te sem ismered őt, csak tudtok dolgokat a másikról, de ez nem azt jelenti, hogy ismered is az illetőt.
2014. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valakit igazán megismerni csak személyesen lehet. De még úgy sem két hét után, nem egyszer tapasztaltam már, hogy több hónapos kapcsolatban is ismerek meg új arcát, annak akivel vagyok.

A másik meg hogy tényleg nem lehet tudni, hogy igazat mond e, ezt két hét után szintén nehéz még személyesen is eldönteni, neten meg pláne, hisz ott nem látod az arcát, nem hallod a hangvételét, stb.

2014. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 éve vagyok ebbe az osztályba, rengeteget beszélgetek másokkal, még is azt mondom, hogy igazán egyik sem ismer... Szóval 2 hét alatt, ha nem napi 18-19 órába egymásról beszélgettek akkor elég jogos lehet.
2014. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!