Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy írjak a lánynak a közmunk...

Hogy írjak a lánynak a közmunkával kapcsolatban? Nem tudom, hogy fogalmazzak!

Figyelt kérdés
Tizedikes gimis vagyok, és ránk már érvényes az a törvény, hogy az érettségi előtt teljesítenünk kell 50 óra önkéntes munkát. Volt egyszer a suliban egy fiatal csaj, nem tudom melyik alapítványtól, élelmiszeradományt gyűjtöttünk, amit egy elég elmaradott és szegény faluba vittek. Meg volt a módja, tök jó volt, két órát igazoltak is :) Vmelyik nap találtam interneten egy cikket magáról a faluról, az ott élőkről, és h mennyit segítenek nekik. A cikkben szó volt erről a csajról is. Meg, hogy a gyerekeknek szerves programokat, korrepetálja őket, meg a hátrányos helyzetű családokhoz jár..stb. Iylesmik. Nem csak ő, volt több név is, de ugye az övét ismertem csak fel. Na, én nagyon szívesen csinálnék ilyeneket, és segítenék, csak nem tudom mit és hogyan tudnék, illetve, hogy mit kéne írnom neki (FB-n ismerősök vagyunk). Hogy kérdezzem meg?
2014. máj. 7. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerősöd fb-on, akkor nyugodtan írj neki. Írd le, hogy az kötelező x óra önkéntes munkát végezned és ha van rá lehetőség szívesen dolgoznál náluk, az ő alapítványunknál. Ha fogadnak önkénteseket, akkor jelezze, hogy hogyan, mikor tudnátok megbeszélni a részleteket.
2014. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az iskola szokta megszervezni a közmunkaprogramot! Legalábbis a fiamék gimnáziumában így volt. Nem a tanulók választottak helyszínt. Az iskolának erre kinevezett tanárja fogja a helyszínt lefixálni.
2014. máj. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, nálunk is a iskola szervezi, de nagyon kevés lehetőség van, és akkor sem először a mi osztályunkat hívják, hanem a felettünk lévőket, és betelnek a helyek. És van egy olyan opció, hogy a diák kereshet magának munkát, és amennyiben az iskola elfogadja, akkor köt velük szerződést :)
2014. máj. 7. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor először az iskoládtól kell megkérdezni.
2014. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!