Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az igazság a közmunkával...

Mi az igazság a közmunkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Újra fog indulni, csak kevesebb létszámmal, vagy ugyanannyival? Ha van itt "érintett" akinek most járt le a közmunkája, kiváncsi vagyok hogy neki mit mondtak, mire számítson?
2014. máj. 2. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szerdán, azaz 30. írtam alá az új szerződést szeptember 30.-ig.
2014. máj. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
közmunkára túljelentkezés van, valahogy több embert vonz, mint az otthon ücsörgés huszon pár ezer forintért.
2014. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én is jelentkeztem, de semmi azóta .

felvesznek pár embert, hogy javuljon a statisztika a választásokig, utána meg le van mindenki tojva, de jó magasról.

2014. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elsö válaszoló! Kultúrális vagy sima közmunkás vagy?
2014. máj. 2. 12:53
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

A közmunkával kapcsolatban az az igazság, hogy nagy hazugság. Kizárólag a statisztika miatt van, nem is akarnak elérni vele semmit (pedig lehetne), hacsak nem a megaláztatást. Egy újabb dolog, ahol megmutatják: neked kuss, te a kormánytól függsz, egy szó, és nem kapsz semmit.

A közmunka a pofátlanság magasiskolája. A megaláztatás mesterszínhelye. A kizsákmányolás mintapéldája, a törvénytelenségek gyűjtőhelye, és a munka megutáltatásának színhelye.

2014. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
rohat sok pénz a semire napi 8 órás munka kell havi minimum 100 ra mért nem képes ezt senki be látni
2014. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is most járt le, jelenleg teljes a bizonytalanság, megkérdezték maradnánk-e, igent mondtunk, most várakozunk, remélem hétfőn kiderül, hogy maradhatunk vagy ennyi volt.
2014. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én közmunkásokat számfejtek a Kincstárban. Szerdán megkaptuk a kilépő papírjait mindegyiknek, majd jött egy lista hogy kiket veszünk vissza. Tehát mennek is maradnak is. Remélem tudtam segíteni és remélem sikerül minél több embernek találni munkát. sajnos látom az emberek anyagi, családi helyzetét, életútjukat is a munkám során, nagyon megrázó egy -kettő, bárcsak tudnék segíteni. talán annyi jót tudok mondani, hogy volt több eset is amikor a közmunkást felvette a munkáltató közalkalmazottnak.


Viszont sok olyan eset is van amikor nem jár be dolgozni az illető, vagy ittasan megy.

2014. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: 1-jével vagy 5.-ével indulnak az új szerződések? Érdekes volt, hétfőn még senki semmit nem tudott, kedden küldték a listát, amit visszaküldtek, azóta teljes bizonytalanság.
2014. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lesz egy nap kihagyás (nem tudom miért), 2-án indul az új szerződés. A rendőrségnél alkalmazott közmunkások esetére igaz ez, a kulturálisokkal nem tudom mi a helyzet.
2014. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!