Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a kitetovált...

Mit gondoltok a kitetovált nőkről?

Figyelt kérdés

Gondolok itt sok ill. teljes kéz/láb/has/hát tetoválásról nőkön. pl.:

[link]

[link]



2014. máj. 11. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem tetszik. A tetoválást férfiasnak tartom. És még férfiben is nagyon kevés van, akihez valóban illik.

Divat, minden második emberen már van valami, mintha muszáj lenne csináltatni egyet.

Azon tetszik, akihez illik, akinek olyan az életstílusa, hogy beleillik.

Pl. a 2. képen Kat Von D, tetováló művész, láttam egy műsorban, társasága is ilyen. Mondjuk majd 50 évesen plusz 10-20 kilóval, vagy nem ilyen feszes testtel már rajta is furán fog kinézni.

De ha valaki "hagyományos" munkát, életet szeretne majd, akkor inkább ne próbálkozzon ilyen kiterjedt tetoválásokkal.

2014. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Legyenek csak kitetoválva. Ha szép az a tetoválás oké, de vannak olyan agymenések mint fas*ok meg hasonlók na az már szánalmas. :]
2014. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

A Pokolra kerülnek, muahaha!


Komolyra fordítva: ha nem tetszik, hagyd meg nekem.

2014. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Egyik ismerõsöm kb. 100kg. és egy nagy rózsát tetováltatott a háta közepére.Nem véleményeztem az õ dolga!
2014. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen Kat von D tetoválóművész, ez az élete és tényleg illik hozzá, de én is látok sok hirtelen felindulásból született tetkót, azok nekem sem tetszenek
2014. máj. 11. 20:16
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem vannak nagyon szép tetkók.

Pl ez brutál jó:

[link]

Szeretem ha valaki egyedi próbál lenni,és akin ilyen komoly tetkó van,már nem lehet egy unalmas,szürke,beszari lány,szóval tetszik,ha a nő normális,kellően komoly,és nem egy bulizós,cigis,emos ribi.

2014. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
woow, ez tényleg gyönyörű!
2014. máj. 11. 20:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed egyébként?
2014. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát akarok egy teljes lábas tetoválást (még nem született meg a összkép, de koponya biztosan lesz) és kíváncsi vagyok, h úgy az emberek mit gondolnának majd rólam (nem érdekel egyébként mások véleménye, h tetszem-e vagy sem)
2014. máj. 11. 20:30
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Kíváncsi vagyok, h úgy az emberek mit gondolnának majd rólam (nem érdekel egyébként mások véleménye, h tetszem-e vagy sem)

Egy nagyon durván ellentmondásos. Most vagy érdekel vagy nem. Ha nem érdekel nem tetted volna fel a kérdést.

2014. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!